Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Indian74

    senior tag

    válasz Macika66 #33 üzenetére

    Kösz a kedvességed még én vagyok a hibás mert egy nem müködö, nem rendeltetésszerüen müködö okosórát többször is újrahúzok???Nagyon érdekes....
    A többszöri újrahúzás kb 2-3 hetente volt ,mert az üzeneteket képtelen volt fogadni az órám akkárhogyan is állítottam be (és biztossan jól állitottam ,mert elötte semmi gond nem volt vele) . Más telefonnal is leteszteltem hát sokáig ott sem akart müködni rendeltetésszerüen.Ennyi
    Ha valami nem úgy müködik ahogy kell akkor azért miért én lennék a hibás,és miért kell igy az embert leszolni????
    De mindegy köszi a ..... :R

    NAGYPAPA

  • zizidor

    senior tag

    válasz Macika66 #33 üzenetére

    "Hiszen a bájtok/bitek a ROM-ból nem esnek ki....ugyanazok maradnak mindvégig, jól is néznénk ki, ha a csak olvasható memória írhatóvá/törölhetővé válna hirtelen használat közben...."

    Nem teljesen erről van szó. Jelen esetben újrahúzás alatt inkább egy factory reset + újra párosítás kombóra kell gondolni. Az órán lehet ugyan szoftvert frissíteni, de csak új verziót, a meglévőt nem engedi az app újra-flashelni. Valójában a ROM sem igazi ROM, hanem flash memória amihez alapból nem kapsz írási jogot. Különben nem lehetne szoftvert frissíteni sem. :DDD

    Nem tudom mire alapozod, hogy saját maga ronthatta el. Nem kizárt, de nem ismerjük a körülményeket. Nekem is ment már tönkre OP órám, ki is cserélték garanciálisan. Ez most már annyiban neccesebb, hogy jó ideje leálltak a gyártással, nem nagyon lesz mire kicserélni.

    Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

Új hozzászólás Aktív témák