Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulipanti

    tag

    válasz Kolondrum #162 üzenetére

    Csakis a kertes! :K

    Laktunk 2, 5 évet lakásban, még csak nem is panelba, de elég is volt.
    Valamelyik nap az egyik barátnőm megkérdezte, hogy tudja, hogy szeretünk ott lakni, de nem hiányzik a város? És egy pillanatig sem jutott az eszembe, hogy hiányzik. Az életünk, a mindennapjaink sokkal jobbak, aktívabbak lettek mióta vidéken kertes házban lakunk.
    Rengeteg mindent ketten csináltunk meg és nagyon tudjuk értékelni, hogy ezért mi dolgoztunk, és azért olyan amilyen. Visszanézve a videót a házról a kulcsátadáskor nem hiszek a szememnek. Ég és föld a kettő. És ezért megéri tenni. :) (A lakás és az erkély korábban is tele volt virágokkal, sőt paradicsom és paprika palánta is volt, de a mostani kertnek közelében sem volt.)
    Egy aprócska példa: valamelyik reggel pizsamában kimentem kigyomlálni a kertet és a veteményest, majd délután az esőben szedegettem a lehullott diót. Nem nagy dolgok, de élveztem. :) Volt, hogy reggeltől estig ültettem, és igen, elő tudom venni az akkus fúrót és olyan dolgokat is megcsinálok amit nem is gondoltam volna. :D
    Mindig van mit csinálni, mindig kitalálunk valamit, hogy hogyan lehetne szépíteni, alakítgatni a házat és a kertet.
    Teljesen más érzés délután hazaérve a kertben meginni a kávét, vagy akár hajnalban indulás előtt egy kicsit a madarakat hallgatni. Nyugi van, csend van. :)

    Persze találkoztam már hajnalban a buszhoz menet sötétben vaddisznóval, na annak is megvolt a maga hangulata. Jó kis hátra arc aztán telefonálás a Kolondrumnak, hogy el kéne vinni. :D

    Nyilván nem lakhat mindenki kertesben, van aki nem is vágyik rá, ezt is elfogadom, nekünk a kertes az igazi. :B

    Szer.:

    Ez pedig tegnap lett kész, remélem tényleg szeretni fogják: [kép]

    És ami még lemaradt, lett egy macskánk (aki a szomszédtól hozzánk költözött:) és a kutya is imád a kertben napozni és okoskodni a kerítésnél. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

Új hozzászólás Aktív témák