Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zee36th

    csendes tag

    Sziasztok

    Sikerült életet lehelnem Samsung Pay-be, a Google Pay mellett:
    - GW4C az óra, ami United Kingdom régióra van állitva és így alapbol rajta van a Samsung Pay app.
    - Elég hozza a GW4 plugin, a Samsung Pay appot ugyan engedi letölteni a telefonra, de mivel a telefonom régiója magyar, az ott nem működik (és úgy tűnik nincs is rá szükség).
    - Amikor először elindítottam az órán a Samsung Pay appot, akkor telefonon elkezdte update-elni a plugint, ami UK VPN mögül futott le, bár nem tudom, hogy a VPN-re amúgy szükség lenne-e, de biztos ami biztos..
    - Curve investor MC kártyát raktam be mögé (valós UK címmel), mivel a Curve-nek van a Samsuggal UK-ben megállapodása.

    Samsung Pay-t jóval gyorsabban be lehetett állítani, talán kevésbé macerás mint a Google Pay-t. Google Pay app nekem is eltűnt az óráról először (talán ez most fixálva lett a valós UK címmel / és a Google account mögé is be van állítva a Curve kártya), de a Samsung Pay gyári app úgy tűnik jobban ragaszkodik az órához, egyszer sem vált még kámforrá..

    Köszönet az új Wear OS-nek, hogy engedi óra reset-nél variálni a régiót, ez a korábbi Galaxy Watch Active2-mel nem ment volna ilyen simán..

Új hozzászólás Aktív témák