Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andor80

    senior tag

    válasz Quqesz #4 üzenetére

    Szánalmas ez a sznkciózás...Ezzel hosszabb távon a googlnak tesznek be.Mert huawei után ugye xiaomi azután oppo stb lesz a célpont.Rákényszerítik őket egy akár googlnél is jobb ökoszisztéma létrehozására .Nagyon rövid időn belül.Aztán majd néznek ki a fejükből az amerika tech cégek...Nem álomvilág ez pénzük tehetségük megvan hozzá.Mára globál szinten itthon is szakszervizek eladóhálózat minen kiépűlt.Szeretem a gugli cuccait de simán váltok ha elérik a kínaiak a szintet pár nekem fontos alkalmazással.Ráadásul maradnak androidon szóval nem értem ezt a felesleges izmozást a barom trámplitól.Nem most kellett volna ebbe az állítsuk meg a kínaiakat vonalba belállni.Mára egyenrangúak sőt....

    Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

  • andor80

    senior tag

    válasz jacis #7 üzenetére

    Mire jó a szankció NEKED? Másológép ?Miről beszélsz?
    A huawei a világ legtöbb pénzét fekteti inniovációs fejlesztésekbe.Rendkívűl egyszerű a véleményed vélhetően súlyosan rosssz helyekről tájékozódsz.Sajnállak.Már most is "könyörög" hónapok óta trumpnál a google mert súlyos dolgokba fut bele.Elveszíti éppen egyik legfontosabb fejlesztői partnerét de mindegy neked a hszed alapján akármit írhatók az alúfólia alá nehezen jut be amúgy is. ;] Hagyom is ezt a topikot read onlyba félelmetes az egyszerűség szakamaitlan terjedése. Pedig ez az egyik legnagyobb tech site...

    [ Szerkesztve ]

    Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

Új hozzászólás Aktív témák