Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raysen623

    addikt

    A problémám ezzel a következő lesz: az összes játéktesztet kidobhatjuk a pics@ba, mivel egyértelmű lesz a legalizált "csalás" zöld oldalról bekapcsolt állapotban. Ha kikapcsolható lesz és pedig az lesz, akkor viszont ugyanúgy lehet tesztelni mint eddig, de ugye nem tudhatjuk hol vannak még ilyen furmányos trükkök beépítve amivel előnyt generál egyik vagy másik gyártó. (Ez persze csak gyanú, de ugye a kétkedés jogát illik megadni bárkinek.)
    Nekem olybá tűnik az egyik jóval ravaszabb mint a másik és totális térnyerést akar elérni a VGA piacon, csak éppen az nem esik le neki, hogy így nem lesz piac.
    Jelen állapotokat csak és kizárólag nyílt kártyákkal lehet felszámolni, mert engem nem érdekel a smooth érzés ha éppen a grafika felét le sem számolja vagy ki sem rakja a monitorra. Márpedig ez egy multiplayernél gáz.
    Legyen egy közös keretrendszer, ahol meg van határozva milyen elvek mentén kell működnie egy VGA-nak és ne trükközzenek nekem egyik oldalról sem. Ehhez ugyanis nem kell FHD meg 4K-sem. Ne ilyen áron érjük már el a folyamatos futtatást, amikor azzal hitegetnek minket milyen erős a PC oldali hardver....hát lóf@szt. :W A nem kis összegű kifizetett pénzért cserébe pedig ne így akarják nekem eladni a terméket.

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

Új hozzászólás Aktív témák