Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emvy

    nagyúr

    válasz wortz #168 üzenetére

    > Jó lenne, ha ezt a jövőben magától érzékelné a gép

    Fogja erzekelni, benne van a demovideoban.

    while (!sleep) sheep++;

  • Воланд

    titán

    válasz wortz #168 üzenetére

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

  • Ejelhar

    senior tag

    válasz wortz #186 üzenetére

    :-)

    Hát... -szvsz- a server verziók kegyetlenül jók, nagyon ott vannak. Ahonnan nagyon hiányzott eddig pl. mondjuk a load balance vagy failover, ottan most van. És stabil.

    De én olyat még nem láttam, hogy bárki az új felülettel bohóckodott volna. Parancssorból nyomatja mindenki.

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz wortz #249 üzenetére

    Ha így halad az intel+AMD, akkor lesz. Eddig nemigen volt 1W körüli x86-os megoldás, de a legújabb atomok elindultak ebbe az irányba. Remélem 2 éven belül bele fog férni 1W-ba a következő:
    - GPS+Glonass+Galileo (univerzális satnav)
    - wifi,
    - univerzális LTE (kompatiblilis az egész világon előforduló frekikkel)
    - használható GPU+CPU erő, kb a mai Bay Trail pentiumok szintje

    Ebből már ki lehetne hozni egy dokkolható egységet, ami nem csak képnézegetésre és zenehallgatásra jó, hanem dolgozni is lehet rajta. Na egy ilyenre ideális lenne a win10. Tabletben már ma aktuális a dolog, telók majd remélem jönnek.

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

  • King Unique

    titán

    válasz wortz #168 üzenetére

    1. Ízlés kérdése, akinek 8/8.1 vonal bejött, az ezen se fog annyit problémázni

    2-3. Akkor rakd fel VHD-ba, v élesben, mert virtuális gépen még jó, h lassú és fagyokat. Nálam ezt VHD-ban nem igazán tapasztaltam. Ráadásul ez még csak tech preview...

    5. Valóban fura a fent lévő kikapcs gomb, de bőven szokható, ezt nehogy már akkora hibának rójátok fel. Én max, annyi "hibát" vetnek fel, h gombnál csak restart, shut down, sleep funckiók érhetőek el, kijelentkezni a felhasználói névre kattintva lehet. Tisztára, mint a modern kezdőképernyőn...szal ez nem is Start menü, hanem mini Start Screen, de nekem tetszik :) Persze átlag user, a nép biztos ugatni fog miatta, v nem, ki tudja..?

    6. Ez totál NEM igaz... :N Sokkal átláthatóbbak úgy, szem előtt vannak, ráadásul átméretezhető, kedvedre mozgatható stb., baromi jó és hasznos dolog is egyben. Továbbá nem csak modern appok, hanem mappák, programok, weboldalak parancsikonjai rögzíthetőek bele. Ilyet a normál Start menü hol tud, sehol...
    Csempéket tálcára lehet rögzíteni, asztalra minek? Jellemző hülyeség, h sokan annyira telepakolják parancsikonokkal, h még a háttérképet se lehet látni...ezért jobb a Start screen...

    "választani kell, hogy az ember Start Menüt, vagy Start Screent akar-e használni. "
    Ezt köszönjétek magatoknak, ti sírtatok rajta folyamatosan, h minek a rendszerbe csempe, Windows gomb megnyomására mért jön elő kezdőképernyő, minek van Charms bar....most különválasztották, h ne ugasson miatta a nagy átlag, mki eldönti melyiket akarja használni, erre nem jó?? Egyétek meg, amit főztetek... :U

    Csalódás max olyan téren, h mki kicsit többre számított, mert ez szimplán csak egy 8.1 Update 2...
    Azért az így nem igaz, h semmi érdemleges fejlesztés nincs benne, meg használhatatlan stb. dolgok, de egy Win8 hater szájából, ugye másra ne is számítson az ember...ha uezt megcsinálták volna, de Win7 kinézettel, sokak nagy élvezeti cikkével, mint az Aero Glass, annak nem csak ablakkeret, hanem egész ablakot, rendszert, mindent átlátszóvá varázsoló veeziójával, akkor gondolom most, hű de tetszene :DDD

    Nekem az a csalódás, h miattatok gyakorlatilag semmi értelme így a Start screennek...mert hiába váltasz oda, se Charms Bar, se Hot Corners, se app megfogás-eldobás, se képernyőfelezés stb....amik pl. 8.1-en modern felületet használva sokx nagyon hasznos kiegészítők tudnak lenni. De persze, h a nép nehogy megijedjen, kiszedik ám erővel belőle, csak arra nem gondolnak, h a nép vsz nem is fogja azt a részt használni, életében ahogy 7,8,8.1-nél nem nyitotta meg a tálca tulajdonságait úgy itt sem fogja...aki szeretné ezen felületen normálisan használni, az a ti hisztitek miatt nem tudja.... :W Ahogy ahhoz is kellett egy Update 1, h automatikusan legyen asztalra boot, mert tálcánál egyik se tudta beállítani azt se, ahogy egy külső Start menü feltenni se, amiben szintén kezdetektől fogja beállítható volt... :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák