Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcat78

    őstag

    válasz Soulles #50 üzenetére

    Na ebben egyet értünk. És ebből adódóan azt gondolom, hogy ugyan ez igaz a nálam hozzászólást generáló kommentelőre is. Azon lehet vitatkozni, hogy érdemes e "felvenni a kesztyüt" ilyen esetben. Nálam a stílus kiverte a biztosítékot. Nem biztos, hogy helyes, de szintén véleményt tükröz. Aki ilyen hangnemet enged meg magának, jellemzően szintén valami frusztrációt próbál betükön levezetni. Ha már emlegetted a dolgot...
    Lehet, hogy hülye kifejezés lesz: komment-kultúra. Nem gond, ha nem értünk egyet, de adjuk meg a tiszteletet egymásnak. Vitázni, érvelni vagy csak véleményt nyílvánítani is lehet normális hangnemben.
    Mint már írtam volt, Te is a védelmére keltél a kollégának, mondván, hogy szerinted igaza van. És ezt közölted is velem. Mégsem éreztem a sértő szándékot a mondataidban. És én ezt az irányt érezném helyesnek.... Amitől- szánom-bánom-, de én is eltértem. Még, ha igyekeztem visszafogott is lenni ;]

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

Új hozzászólás Aktív témák