Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz CPT.Pirk #15 üzenetére

    Gnome-commander: ne vicceljunk mar, kozelebe nincs a TC-nek, akkor mar inkabb az mc. Persze, ha ugy tekintunk ra, mint egy ketablakos intezo, akkor de, csak eppen az kb az 1%a a TC-nek.
    Kate: nem ismerem, de gyors utanaolvasas alapjan mindenkeppen ra fogok lesni, koszi! (alt+egeres "szabad" kijelolest, copy-paste-et tudja, van benne rendes "regex find-replace in all open files" support, stb?)
    Visual Studio Code: Igen, ez egy gyakori erv, csak sajnos rossz. Kozelebe sincs funkcionalitasban a Visual Studio-hoz sajnos. Pedig de nagyon jo lenne... Legnagyobb hatranya szunne meg a linuxnak, legalabbis szamomra. Talan majd egyszer! :)

    Stabilitas: ne keverjuk a servert egy fejlesztoi geppel legyszives, nagyon nem ugyan az jellegu terheles. Ez kb most olyan volt, mintha egy guminot hasonlitottal volna egy igazihoz. :U ;]
    A 15 perc termeszetesen koltoi tulzas volt, nem gondoltam, hogy barki komolyan veszi.

    azbest: jogos, befejeztem. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz CPT.Pirk #15 üzenetére

    Gnome Commander egy szar. Max laikusnak első blikkre hasonlít.

    Ami ki tudja váltani a GRAFIKUS TC-t, az a Krusader. Ott annyi a baj hogy hozza magával a sok KDE-s baromságot és elég lassan indul el, ez az ára. De az legalább már nagyjából pluginozható, nem kőbuta.

    Szóval legközelebb majd ezt mondjad, ha kell valakinek alternatíva, ne a GC-t.

    Btw TC-ből is többféle állat van. Én alap TC-t nem használok a 6-os verzió óta, csak XP-nél korábbi rendszeren.

    Először egy lengyel power packot használtam most pedig a samlab-ét. Ez fel van pimpelve rendesen pluginnal, témával és normális a jobbklikk. Neked meg csak telepíteni kell és átállítani oroszról magyarra.

Új hozzászólás Aktív témák