Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz opr #16 üzenetére

    Ugyanakkor a TC az egy fizetős oprendszer fizetős kiegészítése. Mondjuk ahogy nézem ott van a Double Commander is Linuxon, amit eddig nem láttam de azt írják h. bevallottan TC klón.

    Nálunk egyébként a TC üldözött program a cégnél mert nem vették meg, helyette a Free Comnnadert kell(ene) használnunk. Na az fájdalmas. :)

    A kate a KDE 'speciális' szövegszerkesztője. Az alt KDE alatt mást csinál mint amit kérdeztél, mert alt + bal gomb az az ablakot mozgatja, az alt + jobb gomb meg a mozgás irányában méretezi át az ablakot. Van benne több nyitott fájlal keres és csere.

    A VS-re nem tudok mit mondani, mi Eclipse és klónjai alatt fejlesztünk, azok a Nuvoton megoldását kivéve (Kínai, nem csoda...) mind futnak gond nélkül Linuxon.

    Nálam a Win7 szokott szenvedni a fejlesztői gépen. Nem igazán megbízható az USB port kezelése és általában több mint 8 port van használva egyidejűleg, külön port bővítő kártyákkal, nem is hubokkal. Egyszer csak azt látom, hogy nem megy ki az üzi a soros porton, majd pár másodperc és dob egy kékhalált, majd 1 óra várakozás mire a raid tömb ellenőrzése után újra lehet használni a gépet... :)

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák