Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz DigitXT #183 üzenetére

    Szerintem "film=projektor" és nincs apelláta. Viszont attól a ponttól, hogy van otthon projektor a "nagy" képernyő inkább vicces jelző lesz a paneleknél, mint meggyőző érv. Évek óta használok 40"-os panelt monitorként pedig "csak" FullHD. Mondjátok, hogy milyen rossz, de én nem szenvedek tőle. Szerintem köztem és a többség között alapvetően az a vízválasztó, azért látom másképpen a dolgokat egy kicsit, mert mozira teljesen alkalmatlannak tartom a panelt.
    Láttam logout-ról linkelt cikket amiben a srác külső vízhűtéses HTPC-vel gurít és akkor egy TV mögött falra kipolcozott hőleadó meg mittomén és első ránézésre ott volt vagy fél milla és Úr Isten milyen projektoros mozija lehetett volna annyiból abban a szobában ami le volt fényképezve. Á én csak fogtam a fejem és zokogtam. Valahogy az emberek élből tiltják a projektort, imádják verőfényben nézni az időjárást meg retek felbontásban a non-stop reklámozott agyonra szagatott műsorfolyamot, ami kb. sorozatok régi évadjait jelenti. Ízlések és pofonok, én már feladtam.
    Neved ismerős régebbről, amikor még elég sokat pörögtem hardveraprón. Nem te hoztad be azt a gyári vizes EVGA Black Pearl 9800GX2-őt? Az volt nálam is annó, amikor valaki eladta, de már meg nem mondom kitől vettem. Az akkor a Stacker 830-ban elég jóféle kis konfig volt. Én se sz@rral gurítottam :) Most kicsit megvénültem már. Csak egy 7870 van most és nagyon nincs rajtam a dili, hogy kéne erősebb. Majd a GTA5-öt megnézem, ha kijön. Akkor talán teszek mellé még egyet CFX-ben. Talán.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák