Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Woodslave

    nagyúr

    válasz Dingle #2003 üzenetére

    Simán lehet sütni főzni vele. Nyilván égetős sütés nem biztos hogy egészséges de az sztem sertés zsírral se. Én a tojást meg néha a húst is azon sütöm (inkább párolom)
    [link]

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

  • Hieronymus

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Dingle #2003 üzenetére

    Az olajoknak legalább két változata létezik.
    A hidegen sajtolt olaj tekinthető teljes értékűnek. Főzéshez és salátákhoz érdemes használni.
    Ilyen olajban viszont nem érdemes sütni. Amit eléri a sütéshez alkalmas hőmérsékletet, tönkre mennek benne az értékesebb anyagok.
    A sütéshez elegendő az olcsóbb finomított olajokat használni. A legjobb lenne avokádó olajjal sütni mert magas a füstölés pontja, de drága és az íze sem optimális.
    Az olívaolaj nem optimális a sütéshez, az alacsony füstölés pontja okán.

    A napraforgóolaj, közepesen értékes olaj a beltartalma alapján. Nem a használatával van baj. Inkább azzal, hogy csak ezt használnak étel készítéshez, az olívaolajon kívül.
    Hasonlóan olcsó olaj, a repceolaj. Érdemes lenne részben használni napfaforgó helyett.
    Salátákhoz illik a lenolaj íze. Nagyon finom a tökmagolaj. A mákolaj, már az illatával is csábít.
    Ezeket az olajokat és általában az értékes beltartalmú olajokat, hűtőben kell tartani. Szobahőmérsékleten gyorsan avasodnak.

    Avokádómag:

    A mag könnyebben vágható, mint amire számítottam, az olvasottak alapján. Az íze érdekes kesernyés. Nem mindenkinek fog bejönni. Bár poralakban, ételbe keverve csekély mennyiségben, nem feltűnő az ízhatása.
    A gyógyító hatásáról nem tudok mit mondani.
    Ezután nem dobom ki a magokat.

    Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

Új hozzászólás Aktív témák