Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apatyas

    Korrektor

    No. Elvileg belefogtam. A tegnapi ebédem még tartalmazott rizst. Este szántam rá magam hogy csinálom.
    Este tejföl, sajt, paprikásszalámi, kesu, napraforgó, 2 paradicsom, 1 répa, ricotta, vöröshagymás tepertőkrém, és még azért volt mellé 1,5-2 dl piros gyümölcslé ami a doboz alapján 15-20g ch. Számolni semmit nem számoltam és nem is fogok, fogyás abszolút nem cél! (74kg 181cm 33 év)
    Reggeli paradicsom szalámi, összességében elég kevés. Délelőtt napraforgó eszegetés.
    Ebéd: büfésoros grill zöldség és fűszeres csirkemell, meg egy fej töltött gomba, na abban némi rizst fedeztem fel evés közben - elfér. (utólag - mégis mire számítottam, mivel tölthetik meg.. :) )
    Mai vacsi valszeg zöld zöldség lesz meg tarja vagy szalonna.
    Érzés: egyelőre nem sok. Reggel kicsit nehezebben keltem. Nap közben néha mintha szurkálna a hátam.
    A dolog nincs igazán megtervezve, eszem amit sikerül. Egyenlőre, érzésben valahogy könnyebb, hogy nem csak édeset nem ehetek, hanem kategorikusan van egy csoport, amit mindenestül kizárok. Eddig elég sok pizzát ettem, minden második nap legalább - és mégis csak 72-74 vagyok, hízni egyedül másfél üveg mogyorókrém után sikerült idáig pár kilót, az pár éve volt.
    Egyébként, tartok a cukorbetegségtől, két kanál méz fogyasztása után ha otthon vagyok, elálmosodom és ledőlök aludni.
    Bőr kiválasztásáról mik a tapasztalatok? Jobban zsírosodik, bedugul, vagy megváltozik máshogy?
    Folyt köv.

    [ Szerkesztve ]

    pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

Új hozzászólás Aktív témák