Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Dragon

    senior tag

    válasz benedekco #26 üzenetére

    Én már jártam úgy, hogy Pendrive-ról csak úgy eltűnt egy-két fájl idővel, de nekem nem kellett éveket várnom. Kb ilyen volt, hogy rámásoltam és 1 hónap múlva nem volt ott, pedig nem töröltem le (nem az egész tartalomra kell gondolni itt most, hanem mondjuk 150 fájlból 1 nem volt ott éppen aminek ott kellett volna lennie) .... De amikor leformázom és frissen írok rá akármit, majd utána olvasni próbálom, akkor kivétel nélkül hibátlan, aztán később egy bizonyos idő elteltével egy-egy fájl nincs ott, vagy egy-egy exe-t nem lehet telepíteni, mert hibát dob... mintha meghibásodott volna állásában a tartalma... mihelyt rámásolom firssne újra, egyből hibátlan.

    8GB-os Kingston meg 4GB-os noname Pendrive-okat használtam ... először visszaküldtem gariba az első pár ilyen tapasztalat után és küldtek is újat helyette, de azoknál is ezt tapasztaltam. Sajnos elég nehéz reprodukálni a hiba jelenséget, mert így, hogy (számítógép szervizes lévén) minden nap mocsok sokat használtam a Pendrive-ot így is csak mondjuk 3-4 hetente tapasztaltam egy fájlnál ilyen eltűnést, vagy nem működést.... de tény, hogy tapasztaltam és "folyamatosan" megfigyelhető volt. :K 1 év után rá is untam picit a pendrive-okra, de nem igazán emiatt, hanem inkább azért mert egyfolytában gariztatni kellett akármilyet vettem, mert semelyik sem bírta fél évnél tovább, mert napi szinten "mindenbe" dugdostam és írtam-olvastam róla jó sokat :) Sajnos nem igazán van alternatívája, ha olcsón akar az ember vmi kis adattárolót ami kevés helyet is foglal és egyszerűen is lehet rá írni - olvasni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák