Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mutyuru

    aktív tag

    válasz Aryon87 #179 üzenetére

    Nem gondolnam, h banto vagy kotoszkodo volt a hozzaszolasom, a te reakciod viszont erossen hajaz erre. Szerintem a kulturalt forumolasnak (esetleg vitanak is hivhatjuk) ez lenne a modja! Igen vagy igen?!

    Figyi en elfogadom, h te kepes vagy GMS nelkuli telefonnal rohangalni vagy valamikeppen megoldani annak a hasznalatat.
    Azonban kicsit egyoldaluan kozelited meg a kerdes, nem csak a te vilagod letezik! Aki hosszu evek soran berendezkedett GMS vilagba, annak eleg sok kenyelmetlenseged jelent ennek az azonnali hianya. Es szinte biztos, hogy nem fog HMS rendszerre atterni, ha van alternativaja barmelyik - also, kozep vagy premium - kategoriaban. Ha csufolodsz, ha nem. :D

    Ceges reszhez: meglepodnel szerintem ha tudnad mennyi ceges (szak)ember olvassa mobilarena, prohardver cikkeket, teszteket ...stb. es a hozzakapcsolodo forumot. (Szerintem neked sem kerulte el a figyelmed.) Nem egyszer hallottam es lattam mar, hogy ceges telefonok, laptopok...stb. ugyeben itt tajekozodott itt valaki.
    Foleg egy ilyen osszefoglalo - minden elismeresem a szerzonek a beleolt munkajaert :C :R - nagyban megkonnyiti mind ceges mind magan vonalon a vasarlast.

    Maradok tisztelettel,
    Egy anonim forumozo

Új hozzászólás Aktív témák