Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cooley18

    aktív tag

    válasz Seangaijin #1 üzenetére

    Én 2 éve egy Star 2-est használok, ami már megjelenésekor is az alsó kategóriába tartozott, de 20eFt-ért tudok vele telefonálni, sms-t küldeni/fogadni, néha fészbúkozni, rákeresni valamire a neten, zenét hallgatni, és még mindig nagyon jól bírja az aksija, hetente 1x töltöm, tökéletesen kiszolgál. Minden másra van egy asztali gépem. Valahogy nem érzem érvágásnak, hogy a 200eFt-os kategória fél évente cserélődik. A legjobb az egészben, hogy lassan már el sem férnek egy zsebben, és naponta tölteni kell. Kezdik elveszíteni a lényegüket, hogy mobil! Ettől függetlenül persze most kiszemeltem magamnak a Lumia 1520-at, vagy akármi is lesz a neve, mert már régóta fáj a fogam egy WP-s telóra, de ha én azt megveszem, rá se fogok nézni másik telefonra, amíg be nem szarik, és nem fogom kevesebbnek érezni magam, ha megjelenik egy erősebb. Sőt, addig valószínűleg meg sem veszem, amíg nem jön egy újabb csúcs, vagy egyéb okból komoly árcsökkenésen át nem esik, mert biztosan baromi drága lesz. A 920-as is 10 hónapja 160eFt-ról indult, most meg a fele... Ennyit is érnek ezek a csúcsmobilok!

Új hozzászólás Aktív témák