Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jedis

    senior tag

    Hát még emlékszem, mikor P2-re váltottam, amiben már AGP port volt, és úgy gondoltam a jóöreg Tseng ET6000-rest leváltom valami AGP-s cuccra a Voodoo1 mellé, az Intel740-es kártyára esett a választásom. Volt jó pár játék, ami nem csak Glide-et ( Voodoo1 ) támogatott hanem D3D-t ( I740 ) is. Gondoltam megnézem azzal hogy néz ki, és hogy megy a game. Húúúúú atyám azok a textúra bug-ok ! :D

    Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

  • jedis

    senior tag

    válasz Z10N #18 üzenetére

    Hát jahh ! Csak akkor még kezdő PC-s tudásommal azt hittem, hogy ha AGP-s az alaplap, akkor 2D-s kártya csak AGP portról működik, PCI-ről nem. :U

    Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

  • jedis

    senior tag

    válasz Robitrix #28 üzenetére

    "Amúgy hozzám képest túl fiatal lehetsz" :D Hát jövőre már 5X, de ha te már csak két kőhajításnyira vagy a nyugdíjtól, akkor meghajlok előtted. :D

    '96-ban ugrottam a PC bizniszbe, egyből egy 133-as P1-el. Előtte Amiga fanatic. :D Hát maga a szószerinti 3D gyorsítás az szerintem a Voodoo1-el kezdődött '97-ben. Nálam egy Diamond Monster 3D képében még az évben. Elképesztő vizuális ugrás volt ez akkor a szoftver rendel-hez képest, a mai fiatalok el sem tudják képzelni. :K Én még a Tomb Raider-t, és a Quake-et szoftver rendelbe nyomtam végig egy S3 Trio64 2MB-ossal, 320x200-as felbontásban, egy 15"-os monitoron. De már az is egy vizuális orgazmus volt, az Amigához ( 500 plus ) képest. Aztán meg a Voodoo-val újra játszottam őket, mert akkora volt a különbség az S3 Trio64 , és a Voodoo között. A Shadows of the Empire-ről meg nem is beszélve, ami alapból csak 3D-s karesszal ment, főleg hogy én meg még nagy SW fan is vagyok emellett. :D

    Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

Új hozzászólás Aktív témák