Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ribi

    nagyúr

    válasz sb #30 üzenetére

    Nem teljesen értem mi köze van a rendes hangnak ahhoz hogy az milyen hangos?
    Azért mert elég 2x1W még nem jelenti azt, hogy elég annyi még ha csak szarul szól is.
    Nálunk is van a konyhában ősrégi TV amin nehány műsort meg lehet nézni, de pl a nem túl rég vásárolt monitorban lévő tipikusan 2x1W hangszóró megszólalt amikor bekötöttem hdmi-vel, na ott feltört belőlem a Mijezaszar? Csak fülessel hallgatom a gépet, illetve zenehallgatásra van mellette 2 monitor hangszóró.
    Ha kocsiban zavar a dübörgés sima beszéd közben akkor simán rosszul van beállítva a mély. Pl nálunk is le kellett venni a mélyet az autóban, mert túl van tolva gyárilag, de nem azért mert szar mert képes sok mélyet kiadni, hanem mert túl van tolva. Normál esetben nyugodtan adhat ki mélyet, pont normál szöveg esetén nem lehet ez gond. Csak ha szar maga a hangcucc.
    Szóval a túltolt mélynek nem a 2x1Wos fos rendszer a megoldása. Szerintem.
    Mostani paper TVknél is ha nem raknának soundbart, csak mondjuk 2 kisebb hangszórót, bőven kisebb lenne az a konzol izé. Majd az olcsóbb TVkhez biztos adnak ki olyat.

  • Apone33

    őstag

    válasz sb #30 üzenetére

    Az nincs is bajom, hogy kinek mire van igénye, elsősorban amit idegesítőnek tartok az az ha valaki meg akarja magyarázni, hogy nem kell semmilyen 2.1 stb, mert bőven elég mélyet ad a tv. Pár esetben nem azért nem vettek ismerősök mert nem volt rá igény. Persze ha meg kipróbált valamit vagy hallotta másnál akkor mindjárt más volt a véleménye. Én is laktam anno panelban, persze ott én is inkább fülessel hallgattam zenét, meg filmet is pc-n néztem. Családi házban már azért más a helyzet, ott max az asszony vág nekem valamit ha zavarja. :D

    Play Hard!!!

Új hozzászólás Aktív témák