Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz Apone33 #12 üzenetére

    Én már monitort is így nézek csak, hogy legyen benne vmi 2x1-2W zörgető.
    Egyszerűen többre nincs igényem, kinőttem belőle. Filmet nem azon nézek, játékból kinőttem, arra viszont tök jó, hogy ne legyen még 2 doboz meg kábelek ott a környéken. Sokkal többet ér hasznosságban már ez. :)

    Hogy TV és film mellé miért nem vesznek az emberek külön hangfalat? Arra sincs sok esetben igény/lehetőség.
    Nálunk pl. kicsi a gyerek, mik az opciók? Otthon van nyilván vagy ébren, vagy alszik. Ha alszik akkor eleve nincs hangoskodás. Ha ébren akkor meg film+TV nincs. Kör bezárva. Persze már óvoda is képbe jön, de ugye anyu-apu akkor meg dolgozik, nem nyaralás miatt jár a gyerek oviba. :D
    Most BT fülesen megy... ami nyilván mindenki szerint szentségtörés de hát vagy ez van vagy semmi. :)

    De pl. sima TV nézésre amúgy se kapcsolnék be hangfalat. Túl sok szerintem normál használatra egy rendes, magas, mélyet is nyomó cucc a híradóhoz meg a spektrumhoz. Autóban is jobb hangfal van mégis lecsavarom a mélyet mert zavaró sima szöveghez, hogy folyamatosan dübörög valami.

    Aztán a harmadik aspektusa a dolognak, hogy pl. én társasházban is letörném a kezét annak aki így nézi a filmeket és a szomszédot zavarja. Vagy csak úgy magában, vagy mondjuk ugyanúgy kisgyerekkel: goto 1. pont.
    Én pl. társasházban igazából a kis belépő-belépő szintet megütő Genius 5.1 fadobozos cuccot is igen ritkán kapcsoltam be mert valahogy nem volt "kényelmes" a lakóközösség közepén.

    Ha valami jobb hang kell ott a füles.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák