Keresés

Hirdetés

  • Mindent megtudtunk az új Nokia 3210-ről

    ma Részletes képek, specifikációk és euróban megadott ár is van a legendás modell újraélesztett verziójához.

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    már lassan 25 éve jelent meg az első generáció? ... huh ..

    A napokban volt a n64 mini várható jövetelekor említette valaki a seames sega "emulátort", hogy újítottak rajta.. Az egész jó .. az újdonságok is jók benne... Csak ahhoz is még mindig kevés a cím ami elérhető... lehet ugyan venni újabbakat steam storeból 0.99S darabja (de van pár régi számomra "kedvenc" ami nincs köztük) ... szerintem nyugodtan lehetnének ezek a konzolok onlineok és áruházban vásárolni is jó megoldás a címek bővítésére... de ehhez az egykori kiadók is kellenek szerintem, vagy kiadók jogutódai, és szándék hozzá, hogy "újra kiadják" a régi játékot...

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

  • DraXoN

    addikt

    válasz arty #19 üzenetére

    huh ... tényleg.. az irányítása az első 3D játékoknak eléggé "fura" mai ismeretekkel...

    akkoriban ez nem tűnt fel nagyon.. csak szokni kellett, de mivel nem volt már, megszoktuk...
    De észre se vettem (én legalábbis) de az évek alatt sokat finomodott minden.. Pár éve egy emulátorral PS1 Sillent Hill-ezni kezdtem.. nem pusztán csak a kamera nézetek miatt fura, hanem az irányítás nagyon "izé"..
    ... és igazából valamennyi játéknál ... kb. mindegy a műfaj.. autós játékok is "kockásan" mennek.. nagyon "fura" manapság, és az akkoriban szép grafika.. most mintha valami "garázsprojekt" lenne az összes... tényleg nem néznek ki jól.. míg a 8 és főleg 16 bites 2D platformerek tudnak szépek lenni.

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák