Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz rudi #25 üzenetére

    Majdnem igazad van, de mégsem lehet így számolni, tekintettel arra, hogy a többségnek már van PC-je, vagy nm kell neki PC (bármilyen hihetetlen, még előfordulnak ilyen emberek is). Csak nem mindenki akar még egy PC árát rákölteni a meglévőre, hogy játszon is vele. Ez nem mellékes körülmény. Itt nem évi 40-50k-ról van szó, ha nem többről. Persze ennyi is elég lehet - de amikor egy jó VGA 60k... :U az a kérdés mire?
    Én lassan 40 éves leszek, de szeretek játszani, és nem gondolom, hogy ez a közel jövőben meg fog változni. Nem vagyunk egyformák - szerencsére -, de biztosan vannak jópáran hozzám hasonlók. Nekem ez kikapcsolódás, és hobbi is, és szeretem. De azt már nem, hogy szívok azzal a PC-vel, vagy PC game-mel, és még sokba is kerül.
    Nekem nagyon bejött a PS3, bár konzolom semmilyen nem volt előtte, és az FPS játékok pld. egyértelműen nehezebben játszhatók mint PC-n. De meg lehet szokni, bár multiban nem valószínű, hogy nyernék bármikor is. :D Ehhez nem kellenek ilyen extra kiegészítők mint a Wii-hez, a játékok pedig nagy árkülönbséggel szerezhetők be. Drága, de körültekintéssel akár 40% is megtakarítható egy normál bolti árhoz képest. És nem warezról beszélek, mert az ugye nincs is PS3-hoz. ;)

    Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

Új hozzászólás Aktív témák