Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz liqquid #32 üzenetére

    Nemtudom. Én a legóccób Logi vezetéknélküli szettet vettem meg (wireless desktop mk250), de nem tapasztaltam az általad leírtakat. A billentyűzet nagyon rendben van, csak az elforgatott 6-os blokkot tudom felhozni ellene, teszi a dolgát kihagyás, akadozás nélkül.
    A hozzá adott egér elég "fapados", 3 gomb+görgő, semmi több, de legalább pontosan, észrevehető késlekedés nélkül működik. Ez is olyan "bealvós" típus, de ezt elég megmozdítani, és felébre. Régebbi egereknél meg kellett nyomni egy gombot az ébresztéshez, na, az tényleg gáz.
    Amit te írsz, az valószínűleg valamilyen nálad fennálló interferencia lehet. Vagy, ha régebbi, nem 2.4GHz frekin működő cucc volt, akkor azért. Hozzáteszem, a cégnél a rencergarázdának Logitech EX-110 drótnélkülije van, az még nem 2.4GHz, az tényleg szar. Az egér késik fél másodpercet, néha kettőt kell kattintani, satöbbi...
    Áramellátás lehet a kényes pont, de nem a billentyűzetnél, mert az több hónapot is kibír, az egérben már sűrűbben kell cserélni.

Új hozzászólás Aktív témák