Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz koby11h #6 üzenetére

    Egyértelmű, hogy még sohasem vizeztél számítógépet, de úgy látszik, hogy még csak egy komolyabb cikket sem olvastál el a témában ami vízhűtéssel foglalkozna, mégis terjeszted a negatív előítéleteidet a témával kapcsolatban. :B

    Megfelelő hűtőfolyadékot használva (ioncserélt viz + fagyálló, vagy gyári hűtőfolyadék) nagyon minimális a rövid-zár esélye. Én vagy 8-10 gépet vizeztem már életem során részben és egészben, mindegyik épített víz volt és nem AIO (most mondjuk én is léghűtést használok, ráadásul fél-passzívan, de ez most mindegy) és volt egy-kettő amelyiket sikeresen el is áztattam, de még egyszer sem nem történt semmi említésre méltó dolog a vízhűtéssel kapcsolatban. Nem azt mondom, hogy "ezazzz folyassuk teli az egész gépet, úgy sem lehet semmi baja", de azért kontrollált körülmények között (értsd a feltöltés ideje alatt és utána mondjuk egy fél órát áramtalanítva hagyod a gépet, miközben a szivattyút járatod, majd a gépet bekapcsolva is figyelsz az első fél-egy órában, hogy szivárog-e valahol) nagyon-nagyon kicsi az esélye a műszaki hibának... ;)

Új hozzászólás Aktív témák