Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jockas

    senior tag

    válasz dezz #129 üzenetére

    Valahogy így... :) A P4-es korszakban northwood magos procim volt, a prescott korszakot kihagytam. A P4 után meg C2D jött nekem...hiába Intel felé húz a szívem, ha nem jó, akkor nem veszem meg. A technikai részletek és a teljesítmény is fontos...de nálam mindig is az Intel lesz az első helyen. Ez az amit sokan nem tudnak megérteni és csak azért is az AMD felé akarnak terelni, még akkor is amikor külön mondom, hogy AMD-vel engem hagyjanak, aztán még ők vannak megsértődve, ha nem veszem figyelembe azt, amit mondanak.
    Volt anno K5-ösöm (amikor még nem voltam Intel fanatikus :D ) aztán K7 Duron-om is, ami nálam igen instabil volt (előtte P2 Celeron, amivel nem volt gondom). Ekkor döntöttem úgy, hogy csak Intel rendszer és azóta sem bántam meg. Lehet drágább egy kicsit, de jelenleg ez a fontosabb számomra.
    Természetesen én is szeretném, hogy a Bulldozer ne legyen lemaradva...ez a piac érdeke (meg persze a vásárlók érdeke is). Nem szeretek AMD-Intel vitába belemenni, mert kinek a pap, kinek a papné (egy ismerősöm is ugyanígy gondolja, csak ő AMD mellett tette a voksát). Sajnos többnyire olyan AMD-sekkel kerülök szembe, akiknek azért az AMD a jobb választás, mert olcsóbb és habzó szájjal szidják az Intelt. De fordítva is lehetne nézni...amíg az AMD olyan procikat hoz ki, amik lassabbak az Intel prociknál, addig lesz olcsó játékgép alternatíva az Intel mellett! ;)
    Videokártyáknál viszont amióta megjelent az első Radeon, azóta van ATI-m... Az egész nV céget úgy utálom, ahogy van. Nem hasonlítanám össze az nV-t és az Intel-t...az Intel üzletileg csinált piszkos dolgokat (ez üzlet, ennyi), de nem hamisított meg teszteredményeket, hogy ezzel a vásárlókat becsapja. Azok alapján amit írtál, gondolom videokártyáknál is a Radeon-t részesíted előnyben...

Új hozzászólás Aktív témák