Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz vicze #87 üzenetére

    Akkor varnunk kell meg fel-egy evet? :(((

    Amugy nem fura, hogy ebbe a Zenbookba Intel oldalon mar nem a Tiger Lake kerult, mikozben mas gyartok mar azt hasznaljak a hasonlo modelljeikben?

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

  • Don't Panic

    senior tag

    válasz vicze #81 üzenetére

    van választási lehetőség ZenBook 14 UM425IA mind a 2 változat elérhető.
    14 colos FHD, 400 nites, 1 wattos, matt képernyő
    14 colos FHD, 250 nites, matt képernyő

  • hallador

    addikt

    válasz vicze #81 üzenetére

    Né má ugyan az...
    Nyilván semmilyen konkrétumot nem fog mondani, mert csak tolja a levegőbe a megalapozatlan valótlanságokat. Ahogy Intel is tolta 1hete a "real world performance" marketing bullshitet nem kicsit.

    Tényleg? ProBook 400-ban vPro? Na mesélj még kérlek. Mert eddig hazugságot ott látok hogy nyilván típust nem írtál mert akkor még a végén kiderülne, hogy ProBook 400-a sorozatban soha nem létezett vPro de ne foglalkozz a tényekkel, mert bizony azok nem mérvadóak a megnyilvánulásaidban.... Mert ugye én ezekről a gépekről beszéltem. Meg hát így lehet maszatolni is... Mert erre gondoltál ja nem úgy. Értem én csak akkor lennél szakmailag korrekt, de úgy tűnik ezt kér is lenne elvárni...

    Akkor most hazudtál, vagy csak nem értesz hozzá...

    AMD a korábbi években a low-end olcsó verziókban tűnt fel, mivel gyengébb volt ezen nincs mit vitatni. Nyilván valóan senki nem számolt azzal, hogy a Zen2 felmossa a padlót az Intellel mobil fronton, így az SKU-k előre úgy lettek kialakítva, hogy megint low end olcsósított dolgok kerülnek az AMD-be, ugye mindenhol az AMD az olcsó konfig még, pár gaming laptopot kivéve.
    Ez jövőre valószínű változik és az AMD lesz a drágább config jobb felszereltséggel.

    Főleg úgy írsz ekkora blődségeket, hogy már a 3000-es sorozatú AMD is gyorsabb volt az aktuális 8-adik generációs intel megoldásoknál. Csak ott még nem érték el az Intel üzemidejét. Ráadásul úgy nem számítottak a Zen2 sikerére, hogy az elődje is jobb megoldást szállított az Intel gépeknél sebességben... Mindössze én azt kritizálom, hogy üzemidőben valamint driverezettségben lehetnek problémák...

    Ráadásul a HP 2005 óta kiadja a megfelelő AMD-s verziót, EliteBook fixen 2015 óta van AMD-s verzióból is. Tehát amikor jöttök a hülyeségeitekkel, hogy jajjjjjjj de az AMD...

    Tudok, akkor majd azzal fogtok előhozakodni, hogy gamerből nincs, jajj már abból is van, akkor Lapos gépből nincs, jajj kiderül abból is, van, akkor rózsaszínben nincs.... Valóban...

    Majd meséld el a haveroknak a fórumon is, hogy akkor most sikerült kiderítened, amit kb 4 éve írok, mert hátha akkor leszállnak, az árukeresőn 10000* több intel van amint AMD típusú dolgokról...

    Komolyan írsz le ilyeneket, vagy csak szakértőnek gondolod magad, én nem vagyok, az, csak legalább nem arra megy a játék, hogy azért is nekem legyen igazam...

    Ráadásul megnyilvánulásból adod elő, amit kb fél éve írok, csak mindig előjöttök a bokorból, hogy szegény AMD azért szív mert éppen most valaki lefizetett valakit.
    Sikerült előkaparni mégis a Doksikat :D Remélem most más is elolvassa....

    1000 nites ProBook-ot nem vesznek egyikből sem

    Csak kiderült, hogy nem igaz? Nahát... Csak igazam lett nem...

    AMD jelenleg 1 szinttel jobb, aki ezt vitatja, annak kb. elmentek otthonról de nagyon messzire.
    Igen sebességben valóban. Driver, Support, és egyebekben nem biztos....

    Amint Intel magához tér és lerak egy értelmes mobil platformot váltunk vissza, leszarom milyen CPU van egy laptopban, de a pénzemért ne fele teljesítményt kapjak!

    Ajjajj, akkor most szar vagy jó? ;)

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • andy19770128

    aktív tag

    válasz vicze #89 üzenetére

    Tudok esetet ahol az intel 3 évre előre iratott megrendelési szerződést

  • hallador

    addikt

    válasz vicze #105 üzenetére

    Ájjj Nem nem írtam hogy nincs, hanem azt, hogy nem vesznek! Miért nem mert ha elolvasod a 7,8,9es pontot a doksiban, akkor láthatod te is, hogy azért annak vannak komoly korlátai is. Az-az az az 1000 nit nem az az 1000 nit amit egy Lenovot T-ben vagy más felső kategóriás gépben kapsz meg. Szóval?

    Terelés valami borzasztó rossza formája, Trumpi magaslatok...

    Ha ProBook 400-ról van szó miért kevered bele a vPro-t? ne beszélj mellé? És főleg ne terelj! Ha már nem vagy képes annyira, hogy csendben maradj, ha tévedtél, akkor legalább legyen gerinced!

    HP EliteBook 755 G2 (J0X38AW) Notebook Review
    2014! Probléma, mert nem olcsósított volt!

    "HP 2005 óta kiadja a megfelelő AMD-s verziót"
    HP Compaq nx6125 review

    Nem baj, ha nem érted amit írok, de legalább maradnál csendben ha már nincs igazad!

    Tehát azt mondod, hogy a HP egy rossz driver támogatású HW-t rak az EliteBookba?
    Miben nyilvánul meg a rossz driver támogatás? Kevesebb CPU sérülékenységhez kell patchet kiadni?

    A HP nem!

    (#111) slmSIG

    Sodródsz az árral, nem vagy egyedül...

    (#107) Silenzio

    Jó látni hogy valaki leír valamit, majd leírod ugyanazt és vered a melled, hogy mekkora nagy arc vagy?

    Ha tudnád, ki vagyok

    Nem érdekel... nem én szólítottalak meg téged, hanem fordítva... Szóval....

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák