Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rive

    veterán

    válasz Rive #42 üzenetére

    Félreértés ne essék, a szöveges értékelésekben max. a problémás esetek kezelése érdekes, nem az, hogy mit írnak az illetőről - viszont látszik mellettük, hogy milyen tételekben utazott korábban a delikvens: nomeg, hogy kikkel üzletelt...

    /// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

  • 8th

    addikt

    válasz Rive #42 üzenetére

    Én szintén megfutom ezeket a köröket plusz még az üzleti vita topikba is benézek, hogy lássam esetleges probléma esetén ki mennyire kompromisszum kész és elve milyen a dolgokhoz való hozzáállása ha bármilyen probléma merül fel. Ettől függetlenül továbbra is azt mondom a hardveraprós értékelés sem szentírás. Ha valakit évek óta "nap mint nap" fent látok fórumon szívesebben üzletelek vele mint ha rám ír aprón egy 3000 napos újonc 150/0 értékeléssel. Egyrészt ha elosztogatok az aprón xy darab xy forintos noname dvd tokot már megvan a 150pozitív másrészt nem egy fiókot feltörtek/elloptak már, hogy csalásra használjanak fel. Hogy itt volt rá példa vagy sem azt nem tudom de pl. vaterán illetve zsibvásáron nem egyről tudok. 120/0 értékelésű emberrel szoptam már be az aprón. Előtte mindenki nagyon elégedett volt vele engem meg konkréten átdobott a palánkon. Van ilyen. Azóta nem sokat adok az értékelésekre. Azt pedig a mai napig sérelmezem, hogy nincs egy topik vagy bejegyzés a már lebukott kitiltott és jogerősen elítélt csalók által korábban használt e-mail címekről bankszámlaszámokról és telefonszámokról. Ez rohadtul hiányzik innen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák