Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 8th

    addikt

    Nekem jelenleg nincs bankszámlám így nem tudok utalni. Jó végül is meg tudnám oldani, de nem akarok. Ha nem dobja fel az eladó utánvéttel postára vagy vatera futárra akkor adja el másnak, ez ilyen egyszerű. Ugyanígy elküldök bárkinek bármit utánvéttel. Ha ismeretlen a vevő jelölt felteszem jófogásra a portékát háztól házig szolgáltatással és rendelje meg ott. Qrva drága de ha ragaszkodik az utánvéthez akkor fizesse meg az árát. Legrosszabb esetben ha nem veszi át ingyen visszahozzák a csomagot. Ha pedig ismerem az illetőt innen az apróról vagy épp a fórumról akkor feladom neki simán dpd-vel utánvéttel. Ha mégsem veszi át akkor beszopom a postaköltséget. Egy jobb doboz cigi ára. Nagy ügy. Azért az itteni fórumos arcokra nem az a jellemző, hogy kérnek valamit aztán "elfelejtik" átvenni. :N

    [ Szerkesztve ]

  • 8th

    addikt

    válasz Chaser #31 üzenetére

    Oké de én nem nagyban kereskedek. Magánszemély vagyok és a megunt szarjaimat dobálom fel különböző oldalakra. Ha nem veszi át hát szarjon sünt. Anyagi kár nem ér. Tőlem 3x körbe is vihetik a földön vagy felküldhetik akár a nemzetközi űrállomásra is, mindig mindent úgy csomagolok be, hogy azzal kosárlabdázni lehessen. Kibírja ha kering pár hetet az országban. Ha visszakapom feladom újra. "Egy dolog számít itt a referencia, más nem" Szart sem ér már elnézést a kifejezésért. Feldobok az apróra "piros pontért elvihető" jelszóval egyenként néhány régi cd-t, könyveket, újságokat, dvd-ket és hasonló limlom szarokat amit itthon kerülgetek állítom néhány hónap alatt meglenne a 500+ pozitív érékelésem. És közben nem tettem semmit csak kiszórtam itthonról a szemetet. Kb. ennyit ér a hardveraprós értékelési rendszer. ;)

    [ Szerkesztve ]

  • 8th

    addikt

    válasz Rive #42 üzenetére

    Én szintén megfutom ezeket a köröket plusz még az üzleti vita topikba is benézek, hogy lássam esetleges probléma esetén ki mennyire kompromisszum kész és elve milyen a dolgokhoz való hozzáállása ha bármilyen probléma merül fel. Ettől függetlenül továbbra is azt mondom a hardveraprós értékelés sem szentírás. Ha valakit évek óta "nap mint nap" fent látok fórumon szívesebben üzletelek vele mint ha rám ír aprón egy 3000 napos újonc 150/0 értékeléssel. Egyrészt ha elosztogatok az aprón xy darab xy forintos noname dvd tokot már megvan a 150pozitív másrészt nem egy fiókot feltörtek/elloptak már, hogy csalásra használjanak fel. Hogy itt volt rá példa vagy sem azt nem tudom de pl. vaterán illetve zsibvásáron nem egyről tudok. 120/0 értékelésű emberrel szoptam már be az aprón. Előtte mindenki nagyon elégedett volt vele engem meg konkréten átdobott a palánkon. Van ilyen. Azóta nem sokat adok az értékelésekre. Azt pedig a mai napig sérelmezem, hogy nincs egy topik vagy bejegyzés a már lebukott kitiltott és jogerősen elítélt csalók által korábban használt e-mail címekről bankszámlaszámokról és telefonszámokról. Ez rohadtul hiányzik innen.

    [ Szerkesztve ]

  • 8th

    addikt

    válasz Lauda #71 üzenetére

    "Amivel ugye nem mesz semmire, ha csak nem akarsz rambot jatszani."

    Nem egy pol.korrekt megoldási mód de van, hogy sokkal célravezetőbb meglátogatni a tagot mint a rendőrségre futkosni egy bankszámlaszámot lobogtatva, hogy segítség-segítség átvertek. Mászkálhatsz rendőrségre bíróságra aztán vagy visszakapod a pénzed vagy nem közben elbasztál több nap szabadságot egy csaló köcsögre meg a közös ügyetekre arról nem is beszélve hogy 1-2évig nyeled az ideget, hogy mi lesz már. Mi mentünk ki házhoz tizenöten négy autóval. Először a csaja letagadta a tagot de egyrészt láttuk, hogy a szúnyogháló mögül lesekszik kifelé az ablakon másrészt megcsörgettük a mobilját és ott csörgött abban a helységben ahonnan a jóember nézelődött kifelé. Bukta. Kisvártatva előjött a halálra rémült tag aki olyan szinten be volt szarva, hogy felnőtt férfi létére majdnem sírt. SMS-ben persze még fél órával előtte is nagy arca volt gondolom fel sem merült benne, hogy 15ezer forintos használt telefon miatt valaki odamegy balhézni. Mondjuk ő nem tudta, hogy mi előre megbeszéltük, hogy semmilyen szín alatt nem bántjuk sőt meg sem szólalunk csak állunk a haver háta mögött és folyamatosan csúnyán nézünk befelé a kapun. Ha ettől nem ijedt volna meg megalázottan visszavonulót fújtunk volna de működött a dolog. Mindig működik.

  • 8th

    addikt

    válasz Lauda #77 üzenetére

    Milyen cirkuszt? Haver egyedül odament a kapuhoz beszélni, be sem lépett az udvarra. Mi megálltunk az út túloldalán (ott volt árnyék) és szótlanul álltunk a kocsira támaszkodva. Fenyegetőzés? Önbíráskodás? Nem vagyunk mi cigányok... Nem volt ott egy hangos szó sem sem semmilyen cirkusz. Különben is az utca közterület ott állok meg ahol akarok. Mi csak vártunk a barátunkra és amíg ő intézi a dolgát addig kiszálltunk elszívni egy cigit. Talán tilos? Úgy sem hívott volna rendőrt. Különben is mit csinál a rendőr odajön lerajzol és széttép? Ugyan már.

Új hozzászólás Aktív témák