Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • combi27

    csendes tag

    válasz combi27 #116 üzenetére

    nos, mivel valaki kérdezte privátban hogy mi lett a végkifejlete a garancia érvényesítéses dolognak leírom:
    ez a cég szó szerint tojt mindenre, nem volt hajlandó semmilyen véleményem elfogadni, nem volt hajlandó megjelenni a békéltető tárgyaláson sem...Innen üdvözlőm a vagy hozzá nem értő szerelőt, vagy azt hogy a géphez hozzá sem nyúltak.
    A hibajelenség az volt hogy a gép folyamatosan be majd kikapcsolt..elküldve szervizbe, visszajött hogy jó...bedugom, folyamatosan be és kikapcsol..(mint mikor egy androidos teló bootloop-ol)..ugye telefon hogy miért nem javították meg..válasz náluk már beérkezéskor tökéletes volt, nem volt mit csinálni rajta...ehhez képest ennyi idő után , és egy új alaplap , valamint táp vásárlása mellett , egy másik szervizbe is elvive, elárulhatom hogy mi ment benne tönkre..mert mindent kicserélve benne sem javult meg ...(alaplap-táp-memória-proci-hdd mind egyesével cserélve lett...)
    A bekapcsoló gomb lett zárlatos(persze én mértem ki, és cseréltem ki)...ennyi..szóval volt baja a gépnek, hiába állították hogy náluk tökéletesen működött egy zárlatos kapcsolóval a gép :) hozzáértés nulla, kommunikáció nulla, sértegetés ötös....

    Combi

Új hozzászólás Aktív témák