Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shing

    őstag

    Full laikus okoskodás.
    Én azt nem értem mire ez a nagy fejlesztgetés, irányvonal keresés. Évekkel ezelőtt megcsináltak olyan dolgokat amik még mindig nem számít alapnak. Hiába adunk új lehetőséget a fejlesztőknek ha nem tudják kihasználni, mert nincs meg a képességük rá, sőt ha még hátráltat is ez az állandó "frissítgetés"...

    Ott van a nagy frostbite motoros Mirrors Edge... A 10 éves társa néhány grafikai megoldásban túlszárnyalja és ez nem elfogadható. A Mafia 2 bizonyos látványelemekben többet mutat mint a 3. GTA4-t meg sem említem... Ja és miért tudok mondjuk szebb autó tükröződést tenni egy Vice City-be ENB-vel (5FPS-ért) mint amit egy nextgen Mafia 3 nyújt?

    A Crysis 9 éve olyan fizikát mutatott ami még mindig nem alap. A növény leveléhez hozzáérsz és a szerint mozdul el. A pálmafát ott lövöd szét ahol akarod, a robbanás erejére reagál a növényzet. Az AI ha eltűntél csapatba verődött és elkezdte átfésülni a területet.. Ráadásul olyan látványt kihozol a motorból, hogy még ma is szépnek mondható a játék. Ha ezt meglehetett csinálni 2 maggal, DX10-el, akkor nem PC-s kutatások hiányoznak. Egyelőre még azt sem láttuk, hogy mire képes a DX12. Nincs egy olyan játék ami mindenben túlmutat az elődjén és meglepő újításokat hozott. Álljunk meg egy kicsit aztán jöhet a shader model nyóc, úgysem érnek be időben a fejlesztések sem.

    Amúgy az is fura, hogy az MS nyomában akarunk haladni. Nézzük meg hogy milyen minőségben fut a Mafia 3 XO-n (lehetne még sorolni mind2 konzolról címeket). Tényleg ezt sikerült elérni ezekkel a fantasztikus konzolos fejlesztésekkel? Felhasználóként csak egy nagy zsákutcát látok, tolatni kellene egy nagyot, mert az út már meg volt mutatva, csak rossz helyen kanyarodtunk be...

  • Shing

    őstag

    válasz Niquis #23 üzenetére

    Ezek a cikkek pont azért íródnak, hogy az embereket konzolra csábítsák. Csak hiába dobnak be 4 szakszavat, ha igazából köze nincs a valós helyzetekhez.

Új hozzászólás Aktív témák