Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Gusztáv #57 üzenetére

    A jacket a telós headset megoldással még értelmessé is lehet alakítani, bár kalapom megeszem, ha tényleg többen nyomják telós fülessel mondjuk a csevegőket meg játékokat és egyebeket, mint rendes 2 bemenetes rendes fülessel.
    Az akksi dolog megint kétélű fegyver. Tényleg kisebb lehet meg könnyebb, cserébe trillió forintért cserélik ki a szervizben, vagy marad a sufnicsere, amit meg egyszerű felhasználó úgy sem fog megkísérelni. Az unibody meg szép meg minden, de én inkább kérnék egy rendes vázat, meg mellé ajtókat amin lehet bővíteni ezt-azt, bár a szerviz tuti jól jár, ha a júzerről lehúzhat 10k-t+ vinyó ára egy bővítésért vagy ugyanezt ramért.

    Khelben: 18 wattos energiatakarékos izzó van a szobámban. Ez egy 100-as izzónak felel meg, de lehet picivel többnek. Az asztalomon van egy bögre meg a teló. Középszürke és ennél sötétebb oldalakon ha nem tisztán fókuszálok a lényegre, akkor tökéletesen tükröződik benne minden és marha zavaró. Kijelző pedig kalibrálva van, nem azzal van a gond.
    Kültéren max fényerőn nappal szemben, fehér hátterű dolgokat még lehet is nézni, de pölö film és egyebek kuka. Egyetemen is mókás látni, hogy félig leengedett rolónál már mindenki hunyorít meg keresi a szögeket ahol látja a képet. Lehet valakinek ez nem annyira bántó, de azért jó látni, hogy lassan középkategóriában is áttérnek mattra, nem csak business class kiváltság, mint régen.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Gusztáv #60 üzenetére

    nyilvános helyen valszeg hamarabb fogok okostelefonon skypolni mint laptopon, más kérdés hogy nyilvános helyen nem igazán szoktam skyponi, ill talán még kevesebb embert láttam ilyet tenni életemben mint gamer fülessel játszani. :DDD

    jah azt hittem a választás azt jelenti hogy azonos árszegmensben van több választási lehetőséged... ilyen szinten akkor értem. közlekedésre is van ezer alternítívám, a gyaloglástól az űrsiklóig. nem is értem miért nem helikopterrel járok melóba :R

Új hozzászólás Aktív témák