Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bigz

    tag

    válasz .mf #22 üzenetére

    Ertem, amit mondasz, es orulok, hogy tanult emberek vesznek korul, ugyanakkor koszonom, hogy te is visszatersz az elozo hozzaszolasomhoz, es elolvasod ismet: nem kizarolag a fogyasztoi igenyekre tertem ki. A fogyaszto befolyasolasa ugyanakkor nem kerdeses, minden szektorban mukodik. Jelen esetben azonban, ahogy emlitetted is, egy rakat trend van kialakuloban, amivel szembemenni erosen P&L kerdes.

    Ha valaki eledall, es azt mondja, hogy tudna egy keveset sporolni a gyartasi koltsegeiden, ha csak osszevont jacket pakol a gepre, majd elohuz egy abrat, ami az okostelefonnal ES headsettel rendelkezo emberek es az elobbiekkel NEM rendelkezo emberek aranyat mutatja az elore vetitett vasarloi bazisbol (fogyasztoi profiling es modellezes utan, amibol kiderul, hogy tobb, mint 80%-a azoknak, akik ezt a gepet megveszik majd, az elobbi csoportot boldogitjak), akkor meg fogod neki koszonni, es rabolintasz. Ennyi. A tobbit leirtam az imenti, Gempas kolleganak cimzett bejegyzesben.

    Minden tovabbi vitat szivesen lefolytatok privatban - kisse sporadikusan ugyan, mert be kell fejezzek egy b*zi riportot :O.

    z

    [ Szerkesztve ]

    I <3 Razer Mantis Control.

Új hozzászólás Aktív témák