Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • heidricha

    senior tag

    válasz Mike88 #751 üzenetére

    Köszi a válaszokat!

    root-nak a framaroot (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2130276) megfelelt teljesen. nem gondolom, hogy a root-olás magában bármilyen hátránnyal járna, hacsak a framaroot épp nem csinál valami rendetlenséget mellette.

    codec pakkot az mx-ből szoktam telepíteni, de itt nem használt semmit. v7 NEON, ha igaz... még valami külsőleg talált verziót is próbáltam a kézi, telepítés nélküli megoldással. egyébként nincs hátránya sok, a CPU lehet többet dolgozik, de nem tűnik fel az eltérés. Mintha a video méretezése nem menne ilyenkor, de az szintén nem hiányzott eddig.

    A fasterGPS-t kifelejtettem, de rögtön feltettem, mivel a többi Androidomon is kellett, valamennyire ismerem is, eddig minden esetben használt, ez az első, amikor nem. Az is igaz, hogy ez az elspő olyan eszközöm, amiben nincs mobil net. A GXI pl. ennek hiányában kb ugyanazt tudja, mint a Hyundai. Egy helyben tiszta ég alatt 15 perc alatt összeáll, mozgásban valszeg soha.

    Jelenleg abból a kevés tapasztalatból, amit a bátrabbak gyűjtöttek, a 4.2 még nem ajánlott, elég sok baja van, amúgy én is várom, már csak azért is, mert ez lehet az első olyan Robot a családban, amin elmegy a 4.0-nál frissebb rendszer.

    Egyebek mennek szépen. A WiFi teljesen korrekt, BT működik, a kijelző érzékeny. Mivel nincs rezgője, az ikonokat nehéz pakolászni, mert nem tudni, mikor "szakad le a háttérről".
    Kicsit melegszik, ha használatban van, illetve elem bírhatna többet.
    Kijelző teljes nappali világosban még épp látható, nem az igazi.
    Külső pendrive szépen megy a kábellel, amit adtak, ugyanígy a uSD is szépen műxik benne.

    A csatlakozók fedele kb. hány alkalom után törik majd el? Az nagyon ergya szerintem, akkorát pattan, hogy kerülget a szívroham minden alkalommal! Már, ha ugyanolyan az S7 megoldása is...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák