Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kerelo

    senior tag

    válasz Ijk #45 üzenetére

    miért ne lehetne elvárni,hogy pl 120000 és 200000ft közötti tv-ket is teszteljenek?ha pl az alaplapoknál meglehetett mondani hogy melyik a legjobb lap pl 20 000ft-ig,vagy melyik a legjobb ár érték arányú lap,akkor ezt tévéknél miért ne lehetne? azért mert mindegyik sz@r? na ez a hülyeség. :K sokkal több embernek nyújtanának segítséget.

    [ Szerkesztve ]

    Lássanak hát csodát,kicsik és nagyok,a becsületes ember én magam vagyok "bendeguz"

  • Quent1n

    senior tag

    válasz Ijk #45 üzenetére

    Ez egy nagy butaság volt most... Ahogy a kolléga is írta ahogy a 15k-s lapokat is letesztelitek néhanapján úgy az olcsóbb Tvket is le lehet...Egyformán szarok.. na jah...

    Ahogy számtech cuccokból se gyűjtitek ki mindet, itt se kell, senki nem is kéri. Különben meg ahogy lehet ajánlót csinálni 500 ezres Tvkből (ami ismerve a magyar viszonyokat nevetséges), úgy olcsóbb cuccokból is lehetne. Nem 1 és nem 2 ember szeretné, és nem is tegnap óta kérjük többen. Tudtommal ez nem egy reklám site és nem is öncélú. Egyébként nekem pl. a legfőbb gondom az ezzel a cikkel, hogy megvezető címe van és nyilván nem véletlen. Húsvéti TV AJÁNLÓ erre fel nem is szerepel a cikkbe maga az AJÁNLJUK szó. Ennyire kell a kattintás? :F

    b. : A második kérdésed egy fórumban, hogy miért kell kritizálni. Javaslom még fórumozz 1-2-3 évet és megtudod. Ha mindenki csak csókokat dobálna, hogy olyan jó cikk volt stb. sehova se jutnánk. Ha valaki kritizál és indokol azzal semmi gond nincs, ahogy dicsérni is tudni kell ha van mit. Pl. ez egy jól megírt hangulatos cikk, csak sajnos a téma ment mellé, a címválasztás meg pláne. Ennyi erővel 30 millás autókat is lehet ajánlani csak kicsit értelmetlen. Ha valakinek ajánlasz valamit azért teszed, mert azt gondolod neki az jó és megérheti. 500ezres TV-t te ajánlanál az átlag fórumolvasónak? Én nem. Persze lehet azzal jönni, hogy a cikk tartalma azért nem annyira ajánló jellegű de akkor meg azt mondom, hogy ez nem NSO meg Blikk, hogy hatásvadász kattintásra buzdító cikkeket kelljen kitenni.

    Részemről lezártam a dolgot. Szeretnék egyszer végre egy rendes TV tesztet látni itt a megfizethető árú TVkről mondjuk 150 ig bezárólag, mert hangulatos, színvonalas írásokat produkáltok amiket szívesen olvasok. Emellett pedig szeretném ha a jövőben hanyagolnátok az ilyen kattintásvadász cikkeket, mert unalmas már, hogy szinte minden magyar portál bepróbálkozik ezzel, hogy a cikk tartalmának semmi köze a címhez. Ha valamit ajánlotok akkor mondjátok meg miért ajánljátok és kinek/kiknek. Ha meg nem akkor legyen az a cím, hogy Húsvéti tévészemle vagy akármi.

    Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

Új hozzászólás Aktív témák