Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • donnie.d

    aktív tag

    válasz Peace #462 üzenetére

    Az én véleményem az, hogy a P9 Lite 2017 és a P10 Lite közötti különbség nem akkorra, hogy megérje az utóbbira irányuló többletköltséget, de ugye kinek mi.
    Igaz, hogy a P9 Lite 2017 lekerített sarkokkal rendelkezik, de könnyen személyre szabható külsőre, ha rendelsz hozzá tokot. Nagyon sok tok létezik amit, ha ráteszel teljesen más formát ad neki, s nem is észrevehető utána, hogy lekerekítettek az oldalak, vagy üveg a hátlapja. Utóbbi miatt ajánlott mindenképpen a tok (lásd amit én rendeltem a 461-es hozzászólásomban)

    Ebből a készülékből van egy sim kártyás, és két sim kártyás is, de más országokba más néven jelent meg. Valószínű nálunk azért lett P9 Lite 2017 a neve, mert itt a P9 Lite-ból több fogyott, s aki elégedett volt azzal, vagy azt nézte volna ki, az minden bizonnyal nagyobb önbizalommal vált egy 2017-es évszámmal megtoldott készülékre (szerintem).
    Ahol P8 Lite 2017-ként árulják ott minden bizonnyal külföldről származó készülékről van szó. Amitől még lehet persze jó, csak garancia szempontjából lehet némi kavarodás.

    Ha nem sürgős a készülék, akkor azt ajánlom, hogy különböző aukciós oldalakon (ebay-en 800-1000 forintért nagyon fasza kis tokokat lehet venni) nézelődj tok és kijelzővédő fólia ügyében, s első körben rendeld meg ezeket a kiegészítőket. Így elkerülhető, hogy kicsússzon a kezedből a telefon, s eltörjön a hátlap, betörjön a kijelző.
    Szoktak akciók lenni olykor-olykor. A Magyarországra szánt készülékek P9 Lite 2017-ként van forgalomban, két sim kártyás és 84 ezer forint az átlagos ára. Azonban vannak akciók, én pl. a MediaMarkt-ban vettem 74 ezerért olyan három hete. De kifoghatod akár szolgáltatónál is, mert pl. a T-Mobile-tól is megveheted, mert kártyafüggetlenként árulják ezt a modellt. De, ha van előfizetésed, vagy előfizetésre váltasz akkor még olcsóbban kijöhetsz.

    A telefonról vásárlói véleményt itt, itt, itt, és végül itt írtam.

    Szerintem jó, stabil telefon. Csalódni nem nagyon lehet benne, de ugyebár a véleményt befolyásolja az elvárás is. Nekem bejött.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák