Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz artid #971 üzenetére

    Nálam van pár APP ami szerintem nem indokoltan szerepel az indítási előzményekben.

    Most ránézve 8 óra 33 perckor indultak:
    Opera mini, BRouter, CitiMaps2Go, Locus Map, Maps.ME, Translator, MyBackup Pro

    amiket biztosan nem indítottam, mivel ma eddig még csak telefonáltam a készülékkel. (ébresztés + naptárbejegyzés jelzésen kívül)

    Más:
    Mivel nincs értesítési LED a készüléken (biztos nem volt összeegyeztethető a dizájnnal ;] ), így a "szerencsétlen" AoD helyett kipróbáltam a LED Blinker Lite verzióját, működött, de tartalom helyett színes kört dobott csak a képernyőre + az idő-dátum párost, így benéztem az Android szoftveres topikba, ahol többször is ajánlották a Missed Notifications Reminder programot. Ez egyénileg választott hangjelzéssel képes emlékeztetni a beállított APP-ok elmulasztott értesítéseit.
    Energiatakarékos módot bekapcsolva nem tudtam alvó módnál működésre bírni (miután a képernyő élesztésre került viszont rendben jelezett :F ), miközben saját APP-ot használok ébresztéshez (Caynax - Alarm Clock Pro), ami nem problémázik energiatakarékos módban sem. Viszont normál módban kitűnően teszi a dolgát. Egyelőre maradok ennél a figyelmeztető/emlékeztető megoldásnál

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák