Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    A "Felemelve a telefont ébresszen automatikusan" mód és a "Fülhöz emelve auto felvétel" mellett hol lehet még hasonló funkciót engedélyezni ill. jelen esetben kikapcsolni, mivel előbbiek kikapcsolt állapotában is sikerül felélesztődnie a képernyőnek.

    Ami furcsa, hogy a telefon asztalra lerakásakor is bekapcsolgat a kijelző nem csak felemeléskor :F Ráadásul baromira nem sikerül konzekvensen mindig reprodukálni.

    Hátlapon fekszik a teló és a teló alsó felén mutató és hüvelykujjal kétoldalt megfogva, alányúlva majd így intenzíven felemelve élesztődik a képernyő. Ha már kézben van és gyors mozdulatokat teszek vele a levegőben is bekapcsol a kijelző illetve van amikor elegendő a hosszanti tengelye körül is intenzíven átforgatni, akkor is bekapcsol.

    Háromgombos navigáció van kiválasztva, Google segéd kikapcsolva, képernyőkép ujjperccel koppintva engedve, képernyő felvétel két ujjperccel koppintva engedve, osztott képernyős mód engedve, képernyő felébresztés csak duplakopp engedve, csengőhang némítás lefordítással engedve ugyanitt csengőhangerő csökkentés kikapcsolva, hívások fogadása fülhöz emelve nincs bekapcsolva.

    161-es ROM van a telón

    Tok még nincs a telón, lehet a képernyő szélén ahogy átfogom azt érzékelné, hogy dupla koppolom?

    És bakker ez lesz :B Kikapcsoltam a duplakoppos képernyő felébresztést és három perce csak próbálgatom előcsalni a jelenséget, de a képernyő csak nem éled fel....visszakapcsoltam, 5 másodperc alatt elértem, hogy bekapcsoljon

    No érdekes, de talán holnapután érkezik hozzá egy tok (Spigen Slim Armor Gunmetal), meglátjuk azzal használva is marad-e a jelenség :F

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák