Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • punky10

    addikt

    válasz hippo0315 #2833 üzenetére

    Témával... :)
    Play áruházból letöltesz egy olyan témát,ami a legtöbb helyen fekete hátteret ad.Az ilyen 3-4 megásak általában csak a háttérre vannak hatással,meg legfeljebb ikonokat cserélnek.10 mega fölötti témákkal érdemes próbálkozni.Én pl egy Deep Black nevű témát használok,csak a hátteret és a zárképernyőt cseréltem le.De több is van lehet próbálkozni.

    Arga:szerintem szervíz lesz...
    Mobilnet állandóan megy,a wifit sem kapcsolom ki,és a GPS is alapból be van kapcsolva,mert a fotoknál kértem GPS infókat.Ezenkívül napi 24-ben megy a BT a MiBand3 miatt.2 SIM kártya megy,naponta minimum 2x 50 km otthonról a munkahelyig,plusz a melóból adódó utazás(0-200 km között)természetesen a 2G-től a 4G-ig minden játszik,néha kilóméterenként ugrálva.Amióta megvan,talán 3 alkalommal nem bírt ki egy napot,de akkor sokat navigáltam,és az a legéhesebb alkalmazás.Egyin energiagazdálkodós menüm sincs bekapcsolva,egyedül az autómata fényerő tud(-na...) takarékoskodni,de mivel gyakran vagyok kint napsütésben (na nem az elmúlt pár napra gondolok... :D )ezért gyakori a max fényerő a fullra állított felbontású kijelzőn.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

Új hozzászólás Aktív témák