Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .DLL

    veterán

    válasz #16820480 #47 üzenetére

    "Nekem sem a kedvencem, de azért az érzed, hogy a tényleges kávacsökkentés kb idéntől van a G6 -s S8 párossal."

    Tudom sajnos, és azt is hogy mostantól lesz csak elfogadott és "elvárt", hogy a Samu is ilyen dizájnt tol.
    Sajnos a G2-G3 nem tudott olyan elterjedt és meghatározó lenni, mint az i6 és társai, és igen azok a kecses moto-k is nagyon tetszettek. De már a Sharp Aquos is nagyon tetszett, csak az emberek nem voltak akkor még készek rá, meg amúgy tényleg több sebből vérzett. Aztán a Mi Mix hűű meg háá-ja után már a Samunak is káva-less gépet kellett tolnia, nem volt mese, pedig bőven nem újkeletű dolog.

    Ujjlenyomat olvasó: emlékezzünk azokra a telefonokra, amelyeknek egy keskeny sáv az érzékelője, akár a kijelző alatt kapszula formában, akár a készülék oldalán (pl. Sony!)
    Én sem tüntettem el a képen nullára a kávát, lenne ott hely bőven a burkolat alá rejteni a szenzort, nem kell hozzá csoda, sem a hátlapra száműzni azt. ;)

    Következő nagy "újdonság" lehet a dupla ujjlenyomat szenzor, egy elöl, egy hátul, kinek mikor hol kényelmesebb.

    [ Szerkesztve ]

    (P.H.)

Új hozzászólás Aktív témák