Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • $R64

    tag

    Sziasztok!

    5 év után váltottam az S4-esem egy Mate 20 Pro-ra (m.lila). Kérnék egy kis segítséget. Illetve leírok pár tapasztalatot.
    Telefon gyönyörű, ez a morpho lila brutális szín kombo. Telefon gyors, játékok pöpecül futnak. Szép a kijelző. Infra nagyon jó, bármivel összekapcsolható, új-lenyomat olvasót én eddig még nem szagoltam, ez a kijelzőbe épített nagyon ott van! 130ért vettem a tmobilnál, vadi új, szerintem az ára is best buy.

    1.- VISZONT. Ami iszonyatosan zavar, és nem tudom, hogy van e megoldás rá. Fotó/videó készítésnél a képek túl világosak, minden fotó, minden videó. világos színeket amiket pl szabad szemmel pirosnak látok, feltuningol eltorzít. Nem azt a képet adja vissza amit a valóságban lát az ember. Embereket lefehéríti, falakat is, mindent. - fényerő állítgatásával tudok ezen minimálisan korrigálni, de elveszti a fényképezés értelmét az egész. Lőnék egy gyors fotót, és 3 percig állítgatom, hogy ne legyen olyan k... világos a kép. Valaki tud nekem segíteni??? vagy ez a telefon kamera szinten erre képes ezt tudja, és világos képere számítsak eztán is? (szerncsére online vettem atelot így 14 napom van dönteni). Jelens állás szerint a 2014es samsung s4 lte telóm minden féle hokusz pokusz nélkül sokkal élethűbb, színesebb képeket lő (az egyértelmű hogy a mate 20 pro sokkal élesebb és sokkal több dolgot tud). de a színekkel nem bánik jól. Rengegegszer vibrál a kijelző mikor fotózás közben forgolódok a telefonnal- gondolom dolgozik az automatika. Szóval a telefon szuper, de a kamera nagy csalódás. Ha valaki tud valami okosságot erre, kérem írja le :)
    2.- Még egy kis probléma, kamerák felett/körül ha ujjammal megkocogtatom/ütögetem az üveg borítást/hátlapot, csörgö hang jelentkezik. Ezt észre vettem amúgy (a50nél, a40nél). Ez természetes? Köszönöm a segítséget

  • $R64

    tag

    válasz Szpisti #9829 üzenetére

    Köszi Kölyök1990, Szpisti

    Igen a kamerát szokni kell , én lehetek lemaradva fényévekkel :)
    2. ez a kocogtatás úgy jött, hogy nézegettem a telót, letettem/leejtettem magam mellé a kanapéra, és hallok egy ilyen kis zörejt. Kamera felett ha minimálisan kocogtatom akkor kihallatszik a hang (mintha valami kis műanyag lenne a hátlap mögött és az zörög. (igen alapvetően semmit nem befolyásol, ha telót rázom nem adja ki a hangot, csak ha "kocogtatom" a kam felett) furi. Esetleg megnéznétek srácok, hogy nektek van e ez a zörej? Megköszönném ( voltam a media marktban, ott a kiállítási darab nem produkálta ezt a hangot, eladó srác szenzorokra giroszkopra egyébb kütyükre tippelt, én az Szpisti általad leírtakat gondlom reálisnak, hogy amiatt lehet) Köszi srácok!

Új hozzászólás Aktív témák