Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haVLix

    csendes tag

    Sziasztok! Mate 20 Pro zöldkijelzős story:
    November 8-án a Vodafone-nál (online) vásárolt Mate 20 Pro-m kijelzője egy hét után elkezdett bezöldülni. 3 napon túl azonnal nem cserélték ezért November 15-én szervizbe küldték, ma - november 26-án - jött meg, új készüléket kaptam. Az első LG kijelzős volt az új BOE. Az új készülék doboza bontott volt, lehet, hogy ellenőrizték a szervizben? Ha így történt örülök neki, ha nem akkor is :) (kieg.: nem csak bontott volt, a szokásos kezdeti beállításokat (pl. nyelválasztás, fiókok stb.) is elvégezte valaki. Itthon csináltam egy visszaállítást)
    Az elmúlt két hétben 4 alkalommal összesen legalább 2 órát vártam a Vodafone székesfehérvári üzletében emiatt, ami rendkívül bosszantó. Annak viszont örülök, hogy az első készülék dobozát és tartozékait megtarthattam, így van egy plusz töltőm.
    Még annyi érdekes lehet, ha éltem volna a 14 napos elállási joggal, akkor legközelebb 1 hónap múlva december 15-én vásárolhattam volna új készüléket az előfizetésemhez. Ezért választottam inkább a szervizt.
    A szerviz idejére kaptam egy Mate 10 Pro-t a Vodafone-tól. Tetszett, kifejezetten jó készülék az is.

Új hozzászólás Aktív témák