Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #80258688

    törölt tag

    Sziasztok!

    Eddig én is csak a hozzászólásokat és a véleményeket olvastam,de most szeretnék én is 1-2 gondolatot hozzáadni a fórumhoz. (én is mate 20 pro tulaj vagyok).

    Sajnos nagyon sok ember érintett a kijelző zöldülés problémában, ami tényleg nagyon dühítő,de nem katasztrófa mindenre van megoldás. Azzal hogy itt egész nap panaszkodunk attól nem fog a hibás kijelző magától megjavulni. Más gyártónál is előfurdult ,és a jövőben is lesznek ehhez hasonló esetek. Nem azért írom hogy a Huawei-t védjem.

    Van elég sok opció a hibás készülékek cseréjére.

    Ha webshopon keresztül rendelted akkor 14 napon belül visszaküldhető a termék.Pénzt visszakapod vagy cserélik másra stb...
    Ha pedig az 3 napon belül jelentkezett a hiba akkor is cserélik a telót.

    A 14 nap eltelte után pedig nincs olyan gyártó aki bemondás alapján és bevizsgálás nélkül cserélné a telefont.

    Közleményt már adott ki a Huawei ami azt tartalmazta hogy az érintett készülékeket cserélik bevizsgálásuk után ha beviszed vagy elküldöd egy Huawei szervizbe. Szerintem ennél több infót már nem fognak adni ,én nem várnék több közleményre. Tudnak a problémáról és szerintem a csere max . 1hetet vesz igénybe.
    Szerintem elég korrekt az ajánlat.
    Apple sem cserél láthatatlanban minden problémás eszközt. Ott is bevizsgálják 3-7nap és kapsz másikat.
    Az ügyfélszolgálatra való írogatás véleményem szerint időpocsékolás ,amíg a választ várod lehet addigra már cserélték volna.
    Egész nap ezen problémázni unalmas ,aki érintett ez ügyben küldje szervizbe ,más választása nincs.
    Ez a véleményem ,most aztán lehet szidni. 😄
    Üdv Peti

Új hozzászólás Aktív témák