Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mjani1172

    addikt

    válasz bakter24 #12087 üzenetére

    Sajnálom hogyha ezt vontátok le abból amit írtam.Szerintem pedig érthetően és nem bántóan írtam,elismerve a munkátokat.

    Már sok példa volt itt de ha veszel egy klímát,beszereled és nem hűt,(amiért vetted) akkor biztos elfogadod,hát van hozzá egy javítókészlet meg egy pár lábkiosztást át kell forrasztani és akkor talán jó lesz.

    Ha tudják hogy szar(mert tudják) akkor miért árulják így majdnem 3/4 évvel az új szoft megjelenése után?Ami a leírásokból is kiderül hogy jó eséllyel a hibák 1/3 át javítja talán?

    1. jelenség (hang "klattyanás"): Csökken a hang, már csak tényleg közelről fülelve hallható, és teljes csendben.
    2. jelenség (zene kikapcsolt kijelzőnél): Megoldódik !
    3. jelenség (kamera fagyás): Megoldódik !
    4. jelenség (giroszkóp hiba): Megoldódik !
    5. jelenség (market/letöltési hiba): A FW nem oldja meg, mert market hiba. Lásd fentebb a megoldást, a "Hibajelenségek" résznél.
    6. jelenség (kijelző forgás): Megmaradt. Megoldást lásd a jelenségnél fentebb.
    7. jelenség (wifi kikapcsolt kijelzőnél): Megmaradt. Vagy csak én nem tudom, miért van ez így. ?!
    8. jelenség (wifi ki/ba kapcs => néha restart): Megmaradt.

    8- ból csak 3- nál van, hogy megoldódott.Ez nem egy egetverő arány.

    És szintén a leírásból:
    "Figyelem: Erre is az vonatkozik, ami a korábbiakra (ROOTolás, FW frissítés) Csak akkor csináld, ha tudod mit, és miért csinálsz!"

    Mivel egy teljesen átlag user vagyok ezért rögtön nem akartam tönkretenni,arra gondoltam a gyárilag alap dolgokat tudja.
    Nem értem miért nem jön le mi a probléma.

    Még egyszer: nem a Ti munkátokat becsmérlem!!!!

    Üdv

Új hozzászólás Aktív témák