Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86973952

    törölt tag

    válasz Tompie #431 üzenetére

    Alkalmazott programok (kicsit átpakoltam a képernyőt):

    Valamivel több mint 30 perc alatt. Task kezelő futott a háttérben (nekem szokásos bezárásokkal, nem minden kill módban), természetesen az alkalmazott programok a kivételek közé kerültek, azon kívül az időjárás alkalmazás widget is. Intelligens világítással, auto forgatással, wifi -vel, szinkronizálással (4 mail érkezett közben).

    Asphalt 8 ment, 4 versenyen 2 db első hely, 1 db második és 1 db 3. hely (nem vagyok egy nagy játékos, de szerintem egész jól ment :D ). Közben Youtube is ment, belenéztem, illetve beletekertem egy 2 órás videóba, egy klippbe, meg az egyik játék egyik pályájának végigjátszásába. Első 2 videó 1080p, játékról szóló pedig 720p. Természetesen a programok között is váltogattam időnként, ennyi idő alatt mindent beleadtam, amit lehetett.

    Eredmény:
    Minőségi romlás nem volt a játéknál, animációk is szépen futottak. Alkalmazások közötti váltásnál és szerkesztési nézetnél, áthelyezésnél akadást nem tapasztaltam. Lassan nyílás programok váltása során nem volt. Videók esetében akadást vagy más egyéb problémát nem tapasztaltam (egyébként elég jó a netem, amit wifi -vel szedtem). Ami meglepő volt számomra, de bizonyára ebben része volt a task kezelőnek is, 11-12% -ot merült a telefon ez idő alatt, ami szerintem nem rossz.

    Ami mindenképp említendő, hogy melegedés viszont meg volt. Nem tűz forró, de elég meleg lett. Utána nyomtam egy újraindítást, ami nem akart sikerülni. Nem tudom, hogy van-e esetleg szabályzó benne, ami hőfokot néz, de 1 percet várnom kellett, amíg újra be tudtam kapcsolni a telefont. Egyébként egész hamar kihült, talán 3 perc lehetett a normál hőfok elérése.

Új hozzászólás Aktív témák