Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atlantisz48

    őstag

    Üdv!

    A mai napon megérkezett a várva várt:
    Love-Mei-Aluminum-Metal-Gorilla-Glass-Shock-Waterproof-Case-for-HUAWEI-Ascend-P7

    Így néz ki a csomagolása:

    Adtak hozzá képernyő törlőket, 2db imbuszkulcsot és +2 csavart. Az előlapi keret alumínium, benne egy GG üveg, nincsen rajta fólia. Maga a telefon egy gumi tokban helyezkedik el, ez védi körbe a készüléket, az esetleges leejtésektől. A hátlapon ismét egy alumínium keret található és rajta egy csúszás gátló réteg+egy nagy Love Mei felirat, és az emblémájuk.

    Első ránézésre nagyon szupernek tűnt, látszik rajta, hogy egy nagyon strapabíró tok. A telefonnal együtt 325 gramm.

    Elkezdtem össze szerelni, levettem a hátlapról és a képernyőről fóliát, beletettem a telefont a tokba, aztán össze csavaroztam. És ekkor jött a fekete leves, ugyanis a telefon sokkal nehezebben érzékeli az érintést ezzel a +GG-al rajta, gondoltam, csak jussak el a beállításokba, hogy a kesztyűs módot bekapcsoljam, de az sem segített rajta, a kamera kezelhetetlen, az értesítési sáv lehúzása szinte lehetetlen, és akkor az SMS írásról nem is beszéltem. Tehát ha beleteszed ebbe a tokba akkor védve van, de nem tudod használni.
    RÖVIDEN, AZ EGÉSZ EGY NAGY CSALÓDÁS, ÉS ÍGY KB SEMMIT NEM ÉR!!!

    Üdv
    Zoli

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák