Hirdetés

  • Elnéztük a mai dátumot

    ma Nem holnap, ma mutatkozik, pontosabban mutatkozott be a HTC U24 Pro, csak elnéztük (mármint én) egy nappal a dátumot.

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

  • Már elstartolt az AMD nyári játékpromóciója

    ph Ezúttal a Navi 32 XL és XT GPU-val szerelt videokártyákhoz kaphatunk két, tavaly megjelent programot, amiket egy négyes listából válogathatunk ki.

Új hozzászólás Aktív témák

  • dauphin

    aktív tag

    válasz Brockey #268 üzenetére

    Nem próbáltam, mert nekem az előfizetésemhez 250MB internetforgalmazás jár. Én ezt használom a telefonom alkalmazásainak adatéhség kielégítéséhez. :) Egyelőre nem is tervezem, hogy külön internetcsomagot igényelnék stick modemmel. Egyébként OTG kábelt már első körben vettem a telóhoz, az USB-t tökéletesen látja és viszi a rajta lévő adatokat, filmeket.

    Más: nincs valamelyikőtöknek tapasztalata a BSPlayer-rel kapcsolatban? Én letöltöttem, és az .mkv kiterjesztésű filmeknél a hangot nem játssza le. :((( Azért töltöttem le (a két meglévő alkalmazással ellettem volna egyébként), mert a gyári lejátszók a felirattal nem birkóztak meg. A BSPlayer tökéletesen megjeleníti a feliratot, az .mp4-es fájlokat szépen viszi mindennel együtt, de az .mkv nem, ahogy előzőleg írtam. Van ötletetek, hogy miért? Köszönöm előre is az ötleteket. :R

    [ Szerkesztve ]

    "És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

Új hozzászólás Aktív témák