Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sirokipatrik

    aktív tag

    válasz kano #5197 üzenetére

    Tudod hány üveg telefonom volt? Xperia Z2-Z3-Z5, S7 Edge, S10, jelenleg pedig hosszú ideje P20 Pro. Ha a híresen rossz minőségű Sony kibirta napi használatban, akkor feltételezem a mai telefonok csak hozzák azt a szintet. Eddig egyszer ejtettem le telefont (az S7-et), akkor megfogadtam hogy csak tokban fogom hordani a telefonjaimat mindig. Ez tartott kb 2 napig. Amúgy sose használtam és nem is fogok használni, ezért választom ki hogy milyen színben akarom a készüléket. És nem lesz bumszli, hányinger kinézete valami ütésálló tokban. De ma akartam venni az U11re (ahogy Tiger írta, egy tok azt jólvan az egy darabig) , bementem a médiába de mintha nem is létezne ez a telefon, mert semmi se volt hozzá. Úgyhogy a héten leadom, aztán beszámolok mennyibe fáj ma egy hátlap csere az U11-nél. Lehet igen részben user error (csak es kizárólag ennél a telefonnál 🤔 ), de ha valami jól össze van rakva, az nem fog ennyitől ilyet produkálni. Amugy igen, ahol sűrű a pókháló ott érte a nyomás, mert ahogy én is benyomtam, szépen repedt tovább felfelé meg jobbra, de nem ütés, mert nincs semmi nyoma ütődésnek, végig húzom a kezem és gyakorlatilag full sima, nincs hiányzó darabka, mint amikor ütődik, leesve törik.

    Zitta köszönöm az ajánlatot, de én nem tudom hogyan kell leszedni, hát még össze pakolni úgy hogy az IP védelem is minimálisan meglegyen. De nem rossz a hirdetés. Víz érte és beázott 😂

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák