Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    Nincs meg tul regota, talan 1 honap, masfel, de tegnap sikerult eloszor megakasztani:) ugy istenigazabol...

    Pocorntime-rol castoltam 1080p x264 TBBT release-t WebOS3.0-as TV-re N-es (5Ghz) wifin, Kisfiam szol, apa kaki. Mig kimentunk, lezartam a telot,hogy majd jol folytatom. na, ujra feloldassal nem kicsit megakadt, kellett neki vagy 30-40mp mire visszallt minden. Erdekes, mert sem elotte, sem azota nem csinalt ilyet, pedig nem csak 1GB koruli FHD cuccokat castoltam mar, volt 3-4x nagyobb meretu is.

    Ettol fuggetlen nagyon mint forro kes a vajban!

    1 kerdes: Samsunghoz (brr....) hasonlo 2 alkalmazas split screen futtatasat/megjeleniteset hogy lehet megoldani? Vagy azt,hogy x futo alkalmazas csak a kepernyo felet foglalja el, mogotte lassam pl. a home screen-t? Egyszer, 1-2 napos koraban valahogy eloideztem a jelenseget, de azota se sikerult (mondjuk nem is nagyon probalkoztam)

    Udv
    B

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák