Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DemonDani

    addikt

    Hát agy kicsit n97 érzésem volt.

    Ez szerintem nem ajánlott... Inkább Tetszett!

    Több hiba is volt, amit a végére elfelejtettetek, Aztán a multis része viszonylag gyenge azért, jó tudom hogy nem az a fő profilja, de egy snapdragon van benne... Azért ilyen gyenge VGA videóval szúrja ki a szemét az embernek Azért egy komoly VGA / D1 (na adj isten HD) belefért volna vagy meg jobb kamera. Az biztos, hogy a HTCnek ezen a téren a legnhezebb felvenni a versenyt. Na meg mégis csak 180ezer...

    Akkor ha Snapdragon, maga a HW támogatná elvben a 720p-t (ugye ezzel tudtak a tegra ellen példát állítani, de egyenlőre nincs erről szó)
    Szóval a HW kihasználtsága elég gyenge a telefon sok pontján ahol igazán fejlődött!

    És gondoljunk csak bele... 2 telefont teszteltek. Ebből 1 valszeg szoftverbugos volt a telefon fő pontján... Ez azért csak szerintem komoly hiba??

    Meg jó, hogy javítható az iGO kompatibilitás. De ez nem téma! NEM SZÁMÍT! a lényeg h gyárilag nem megy! Ami szintén komoly hiba részemről (meg a nagyon sok iGO tulaj részéről is)

    Ez baromi jó telefon. De a HTC ezt bizony elsiette... Na meg kérem?! hol a memória? minden konkurens készülék több mint 8GB belső memóriával rendelkezik, ehhez meg még csak nem is adnak!
    Szintén komoly hiba. nem lenne az ha 70ezres cucc lenne. De itt? :W

    (férhetett volna bele Divx is, fm trasmitter is, DLNA is. TOK :D)

    na tényleg ucsó amit hiba ként annyira nem lehet felróni, de sztem túl nagy az a 4,3col :DDD a videotesztben is említett beérhetetlenség nagyban rontja a felhasználói élményt, de ez kéz függő meg amúgy is jó ha nagy, csak megemlítettem, hogy már túlzás ;]

    NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

Új hozzászólás Aktív témák