Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Damage401

    senior tag

    Sziasztok!

    Szerintem ami most zajlik hogy kiadjuk a "hogyancsináljammegotthonhogyrootoltlegyen" ez egy nagy marketing stratégia mind sony és mind samsung terén. Mert szerintem ők is ezzel akartak indítani, de mivel gondolták a konkurens KINAI cég a HTC (mert mind ott fészkelsony, samsung,HTC), hogy kimeri majd megtenni azt hogy nem enged csak úgy romokat cserélgetni az okos telefonján. Így a HTC megtette a lépést hogy na akkor én nem fogom eltűrni, hogy a szétcs.eszett rommal hazavágják az alaplapot és gariban majd megcsináljuk. (én gondolom így). Így hopp jött a Sony is meg a Samsung és nézd a fenegyereket akkor borsot törünk az orruk alá ne legyen már olyan nagy az értékesítési statok :). Tehát így született meg a mindenki által jónak vélt "hogyancsináljammegotthonhogyrootoltlegyen" elv.

    Köszönöm hogy elolvastad a kis maszlagom :)

    Üdv
    István

    [ Szerkesztve ]

    Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

Új hozzászólás Aktív témák