Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz Navaren #62 üzenetére

    És akkor most?
    Akkor innentől kezdve minden Huaweies topik ilyen össz népi probléma megoldó, vita fórum lesz? Nekem Mate 10 pro-m van. Hátlapot kellett rajta cserélni. Összerakás után nem ment a gps. Szerencsére észrevettem és azonnal visszavittem. 3-szor mentem vissza, de nem javult meg és már zárásidő volt. Csere készülékjük ép nem volt, azt beszéltük meg később beviszem, küldöm. Rá 1 hétre magától megjavult. Se én, se a szerviz nem érti.
    Probléma? Az, mivel használnám a gps-t. Mennyire érinti ez a Honor View 30-at? Hát ezt szerintem csak a jó Isten tudná megmondani. Megvan rá a telonak a saját topikja. Ha bárki mást is érint nyilván ott van rá megoldás ha van. Attól hogy teli sírok vele minden csak picit is hasonlító topikot mi fog változni? Elkezdek én és édesanyám is csuklani.
    Sokan különben úgy sírnak itt, hogy nincs is személyes élményük se Huaweiel és Hms-sel. De hallottak már róla és olvasták.
    Maradjunk abban szerintem hogy ez itt egy telo tesztjének topikja. Pont ugyanolyan, mint bármelyik másik. És ezt nem azért írom, mert Huawei. Felőlem lehet Elephone is. Tudtommal ez ügyben nem változott semmit se PH szabályzata. Ha mégis nyugodtan linkeld be.

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Új hozzászólás Aktív témák