Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    nem használok a prohardver lapcsaládon adblockert, viszont a bányász szkripteket nagyon is ellenzem, ezért is haszálok bányász blokkolót, nem is egyet... a reklám még oké, de valaki zsebét tömjem a gépem lassulásának rovására, na azt nem...így se bivaly erős gépem van, de ha még egy bányáz b#z! szkript még gátoljon is a gépem használatában mert a 2 magom 100%-on járatja, az már pofátlanság a javából...

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz emre33 #415 üzenetére

    mondjuk ez is megoldás, sok oldal használ már olyan megoldást ami blokkolja az oldal tartalmát ha aktív reklámblokkolót észlel... sajnos viszont akadnak olyan oldalak, ahol több a felelsleges tartalmú reklám mint cikk...meg ismerek olyan oldalt ahol 1et kattint az ember és 8 reklámablak ugrik fel, az utóbbi rohadt idegesítő tud lenni mikor kattint egyet az ember az oldalon 1 cikkre, felugrik 8 reklám, bezárod mind a 8 reklámot, majd újabb kattintáskor megint 8 reklám ugrik fel, és így tovább és így tovább...és pont a hasonló reklámszóró oldalak miatt használnak sokan reklámblokkolót...nem a reklámmal vannak bajok alapvetően, hanem azzal sokan ezt túlzásba viszik...

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz DNReNTi #419 üzenetére

    szerintem ezt gondold át újra...ha az értékesebb,hasznosabb,informatívabb tartalmak fizetősek lennének, kihalna az oldal...az emberek nem járnának/tévednének az a lapcsalád oldalára ha fizetni kéne egy teszt elolvasásáért vagy pl a fórumban egy olyan segítő hozzászólásért amit pont keresett...igen csak megcsappanna az oldal látogatottsága...a jelenlegi rendszer nem rossz, én inkább a blokkolók blokkolására szavaznék...ha olvasni szeretnél az oldalon kapcsold ki a blokkolót...szerencsére a lapcsalád nem használ erőszakos és tolakodó reklámokat mint más oldalak, így szerintem az a pár reklám/banner bőven elfér, viszont sok problémát jelentenek a javaskriptek erőforrás igénye, az én gépemet is megakasztja néha a lapcsalád oldala, pedig annyira nem gyenge a T7200-as intel procim :D viszont amit abszolút ellenzek, az a bányász szkriptek használata...

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

  • st3v3np3t3r

    veterán

    nem értem sokan miért görcsölnek ennyire...
    a szerverek nem ingyen működnek
    a szerverek nem kapnak ingyen áramot
    a szerver alkatrészek sincsenek ingyen
    stb...stb...

    nem kevés áramot eszik egy szerver(főleg ha több van...1 hónap alatt talán egy 3 tagú család éves villanyát megeszik akár 1 hónap alatt...kb... de lehet kicsit túlzok)
    az internet hozzáférés megint csak pénzbe kerül
    hogy 24/7-ben fussanak a szerverek gond nélkül ahhoz személyzet is kell akik felügyelik, ez sincs ingyen...

    nem hogy sok regisztrál tag örülne annak hogy vagy egy ilyen lapcsalád és még működik, e helyett itt fikázzátok az egészet...

    mivel(gondolom én) nagyon sok és bőkezű szponzor cég nem áll a lapcsalád mögött, így a szüksges költségeket valamiből elő kell teremteni...ezt meg csak reklámok mutogatásából tudják... azok a pici képek esetleg animált gif-ek sok vizet nem zavarnak...olyanok mint a cikkekben lévő képek...egyáltalán nem tolakodó viselkedéssel reklámoz a lapcsalád...

    véleményem szerint akiknek nem tetszenek azok a pici képek az oldalon görgessen tovább, mint ahogy nagyon sok tag előszeretettel használja ezt a kifejeztést a topikokban ha valaki vagy valakik ellentétes dolgot állítanak...

    meg, eleve, aki blokkolja az oldal hirdetéseit az szabályzatot sért és szerintem örüljön hogy nem vágták ki érte..még...

    a prémium tagságon kívül mondjuk be lehetne vezetni egy donor programot(olyan támogatás félét), aki szeretné támogatni az oldalt, azt hasonlóképpen tehetné meg mint a prémium előfizetést...sajnos már már az önzetlenség nagyon kezd kihalni az emberekből... pedig nem csak az én érdekem, vagy a házigazda, vagy az üzemeltető érdeke lenne, hanem minden tag érdeke az, hogy a lapcsalád zökkenőmentesen működjön...

    Parci mint írtam, reklámblokkók ellen sokszor hatásos a reklámblokkoló blokkoló(sajnos szebben nem tudtam leírni)...maga az oldal tartalma csak deaktivált blokkolás esetén jelenne meg...csak anníi különbsggel hogy nem kikapcsloásra, hanem kivételhez adásra/fehérlistázásra szólítaná fel a látogatót...még mindig barátságosabb...

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Aktív témák